Pilnie poszukuję Worda 2003

(De Wolf) #1

Na allegro nie ma, na ebay’u nie ma :frowning:

Jeśli ktoś miałby do sprzedania (LEGALNEGO naturalnie) Worda 2003 (może być wersja angielska), proszę o pilny kontakt na e-mail: de_wolf@gazeta.pl

Z góry dzięki!

D.W.

(adam749) #2

Jak to na Allegro nie ma, a to??

(De Wolf) #3

Przedwczoraj jeszcze nie było; dzięki! !!

D.W.

W dniu 05.06.2008 , o godzinie 10:39 został dopisany post przez DeWolf

…jednak z drugiej strony na allegro tego Worda oferują z całym pakietem Office, który jest mi niepotrzebny. No i cena przez to idzie mocno w górę… :frowning:

Nadal proszę o pomoc. Z góry dzięki - D.W.

(adam749) #4

Nie kupisz samego Worda, bo ten program jest częścią MS Office i jest tylko w pakiecie OFFICE sprzedawany.

(De Wolf) #5

Znajomy ma Worda’97 jako OSOBNY program, na jednej płycie, i legalny. Dlaczego 2003 nie miałby być sprzedawany osobno? Zmienili politykę? Mam nadzieję, że jednak nie…

Pozdro - D.W.

(adam749) #6

Ewentualnie jest na Vortalu dostępny MS Word 2007, ale oczywiście trial: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … rd+2007+PL

(Sidhmor) #7

Uwaga! To moze być szok, ale mamy rok 2008 i przez ponad 10 lat mogło się trochę chyba zmienić, prawda?? Ja się osobiście nie spotkałem z tym, żeby word był osobno w ostatnich wersjach pakietu.

(De Wolf) #8

Uwaga! To moze być szok, ale mamy rok 2008 i przez ponad 10 lat mogło się trochę chyba zmienić, prawda?? Ja się osobiście nie spotkałem z tym, żeby word był osobno w ostatnich wersjach pakietu.

(system) #9

Kup pakiet MS Office 2003 w wersji BASIC, gdyż np. za 579 zł (na Allegro) otrzymasz parę programów w jednym (Word, Excel, Outlook), a gdybyś mógł zakupić samego Worda (szukałem, lecz nie znalazłem oferty kupna), to zapłaciłbyś niewiele mniej od całego pakietu (może ok. 400-500 zł). Taka polityka cenowa zachodzi w przypadku zakupu modułów z pakietu 2007, więc wobec starszego pakietu powinno być analogicznie. Pozdrawiam

(rafi84tek) #10

Witam,

w sklepie raczej już Worda 2003 nie kupisz :arrow: http://sklep.vobis.pl/oferta/oprogramow … l_box.aspx

ewentualnie możesz nabyć Word 2007 :arrow: http://sklep.vobis.pl/oferta/oprogramow … 07_pl.aspx

Pozostaje jeszcze taka możliwość: sklepy internetowe. Znalazłem następujące oferty:

http://www.ateneum.pl/opis_sprz.php?gru … wa=Program

http://www.alejahandlowa.pl/tr/produkt/ … 29205.html

Ceny na poziomie 150 zł.

Tylko radzę wcześniej się dopytać mejlowo jaka to (OEM, BOX) licencja i do jakiego typu (nie wiem czy jest coś takiego jak Word Basic, itp… :? ) Worda 2003 się odnosi. Zapytaj się też czy może dają jeszcze do tego nośnik CD z programem.

Pozdrawiam,

Rafał

(system) #11

Licencja MOLP w moim rozumieniu nie odnosi się do pojedynczego użytkownika, tylko do podmiotów edukacyjnych/non profit, a powyższa oferta w cenie ok. 150 zł właśnie się do tego odnosi.

Dodatkowe info:

http://men.softbank.pl/html/start.htm

(De Wolf) #12

Dzięki wszystkim za pomoc; znalazłem na allegro Worda 2002 (XP), za 100 złotych. Dało się! :slight_smile: (to dla niedowiarków)

Ukłony dla wszystkich,

DW