Ping CS GO

Witam mam problem z cs go.W speed tescie pokazuje mi ping 60-70. Mam internet z plusa bezprzewodowy szybkosc 21.6 mb/s.A gdy wchodze pograc ping 800-900 nie da sie grac. Proszę szybko o pomoc.

http://www.speedtest.net/my-result/5403265874

21Mbit to szybkość ale najwyżej twojego modemu, bo jak widać aktualna jest b. niska (ledwo 1Mbit i symboliczny upload).

Ping zależy od serwera, jeśli wybierasz blisko ciebie położony, to trasa do niego jest krótka więc jest szansa na szybką odpowiedź. Spróbuj zapingować serwer zagraniczny czy przynajmniej z innej części Polski. Z pewnością ping będzie większy.

Internet mobilny słabo nadaje się do grania, jeśli oczekujesz lepszych parametrów na pewno warto by poprawić zasięg (nic nie piszesz o tym), bo podejrzewam masz bardzo słaby skoro masz takie szybkości lub złapałeś się na FUP plusa, ze względu na zbyt intensywne korzystanie z łącza czy przekroczenie limitu danych.

Twoja prędkość pobierania nie rozpieszcza (przydałoby się ok. 1,5 Mb/s), a prędkość wysyłania (0,02 Mb/s) jest tragiczna bo przydałoby się chociaż 0,2-0,5 Mb/s.

Wg. testu masz 1/20 tego, co powinieneś mieć; skontaktuj się z dostawcą internetu.

Dzięki za odpowiedzi z kontaktuję się z dostawcą i wtedy zobacze:D.

 

Witam ponownie. Jak juz pisałem mam wysoki ping w CS GO. Dzwoniłem do dostawcy mówił ze wszystko jest ok.  W grze nadal mam ping 600-900 nie wiem co zrobić. W speed tescie ping jest niski. Zdarzają się dni ze da sie pograc ping jest wtedy 60-80 ale w większosci dni nie da sie.

http://www.speedtest.net/my-result/5414356627

Proszę pomóżcie.!!! 

Nie jest dobrze - masz 1.28Mb a nie 21Mbit. Może jakiś problem z zasięgiem? Próbowałeś antenę bliżej okna (czy to zewnętrzna antena)? 

Plus oferuje internet mobilny o prędkości do 150Mbit w lte. W wybranych lokalizacjach do 300Mbit w lte-a. Jeśli modem masz HSDPA, nie lte to nie ma szans na takie prędkości. Dodatkową zaletą lte jest niższy ping niż przy 3g. Obecnie modem lte można kupić za ok 100 zł używany np Huawei e3372.

Może podaj jaki masz zasięg, parametry odczytasz w statusie modemu. Chodzi o wartości RSSI, RSRP, RSRQ. Jeśli będzie słaby zasięg to automatycznie prędkości będą niskie, a ping wysoki. 

Generalnie jeśli chcesz grać to lepiej założyć internet stacjonarny, mobilny cechuje się dużą zmiennością tego jak działa.

ŁAPIE mi  HSPA PLUS  a zasięg jest mały bo tylko do 20%

 

Czyli masz zasięg mały. Sprawdź parametry o które pisał kolega; masz router/antenę w domu, czy gdzieś za oknem, na dachu?

NIe mam tylko modem  jest przy komputerze. 

 

Jeśli to laptop to przenieś go na zewnątrz aby poprawić zasięg i sprawdź wtedy jak to działa, jeśli będzie zauważalna poprawa to sprawa jest jasna.