Ping na internecie z T-mobile

Witam,
Mam problem z pingiem na internecie z T mobile który utrzymuje się na poziomie 200-800 ms trwa to już ponad dwa miesiące, był tydzień w którym ping był na poziomie 30-60 ms niestety problem pojawił się znowu lecz czasami internet chce współpracować, ale ta “współpraca” kończy się zazwyczaj po jednym czasami dwóch dniach dodam jeszcze, że pojawiają się również skoki które można zobaczyć na screenach poniżej

Raczej nic nie zrobisz, wygląda na przeciążoną stację.

Nic z tym nie zrobisz, nadajnik jest obciążony, ciulowo skalibrowany, albo zakłócony. T-Mobile Ci powie albo że naprawią, albo że działa i tyle.

U mnie jest podobnie, ale w końcu odpisali mi konkretnie na boa@t-mobile.pl i ktoś ładnie zarobi na tym.
Zmagam się z tym od Października 2019.

Zgłoszenie o numerze ****** dotyczy zakłóceń zewnętrznych, które są generowane przez nielegalnie zamontowany wzmacniacz sygnału w okolicy. Niestety żaden z operatorów nie ma takiej mocy by zakazać używania urządzenia. Sprawa została zgłoszona do Urzędu Komunikacji Elektronicznej (UKE), który jako organ państwowy posiada narzędzia prawne i może nakazać demontaż urządzenia. W tym przypadku jesteśmy uzależnieni od postępu prac UKE. Na tą chwile nie został jeszcze wyznaczony kolejny planowany termin zakończenia prac, w związku z czym trudno mi przekazać konkretną datę.

Na przykład po godzinie ping jest w normie, nie wiem o co chodzi

A jednak nie

Nic nie zrobisz to internet radiowy jakby nie patrzeć i nie będzie ani prędkości, ani Pingu stałego czy na jednym poziomie. Zmień dostawcę na światłowód jak tak strasznie źle na LTE.

Czytałem kiedyś jak chiński wzmacniacz wyciął pół 20-to tyś. miasteczko z zasięgu.
Sam kiedyś miałem taki wzmacniacz, ale działał prawidłowo.

Problem w tym że mieszkam na granicy miasta i nie mam doprowadzonego światłowodu

Witaj w klubie, niestety.

Widocznie niczego nie zakłócałes dotego stopnia bo inaczej by się w końcu dobrali do ciebie. Ja uważam, że takie rzeczy powinny być wysoko karalne bo ludzie płaca za usługe, a ktoś zakłóca.
Chciałbyś płacić za usługe, która ktoś zakłóca i nie mozesz z niej normalnie korzystać?

Radiówka też nie jest złą wszystko to kwestia pzrekaźników… ja mam radiówke od 10 lat i pingi w grach mam po 24-36ms… na ping teście od 2-7ms w zależności z jakim serwerem łączie sie podczas testu.

Gram jestem dosłownie maniakiem gier komputerowych i nie wyobrażam sobie grania na lagach i prawie wgl nie mam lagów raz na rok dosłownie zdarzy sie taki dzień… ale to zwykle już całkiem neta wyłączą bo przełączają mnie na inny przekaźnik czy coś w tym stylu.

Internet mobilny z sieci komórkowych to najgorsze zło nie znam nikogo komu by to działało to chyba tylko dobra to przeglądania stron i pobierania o ile nie pobierasz z stron któe nie mają wzawiania pobierania gdy przerwie bo wtedy lipa…