Ping na neostradzie

Witam miałem neo 2mb i pingi w granicach 30na serwerach. Teraz mam 6mb i mam od 60 do 120, czytałem, że można spróbowac zeby ustawili kodowanie łącza na fast ale robia to niechetnie:) Tutaj podaje moje parametry liveboxa:

Stan linii ADSL Podniesiony

Standard ADSL G992_1_A

Szybkość wysyłania 640

Szybkość pobierania 7456

Tłumienie Bliski koniec : 32.5 (dB)

Odległy koniec : 18.0 (dB)

Sygnał/Szum Bliski koniec : 14 (dB)

Odległy koniec : 10 (dB)

Liczba błędnych pakietów 7657

Firmware 0xe15080a

Błędne sek. w okresie 15 min 0

Błędy CRC 224

Błędne sek. w okresie 1 dnia 0

Chodzi mi o jakies porady co z tym zrobic itp. Te parametry to dla mnie czarna magia:) Aha dzwoniłem na infolinie ale nie chca zmienic i czy jak zgłosze sie osobiście w salonie tp to jest wieksza szansa, że coś z tym zrobią?? Bo na dyskusje telefoniczne nigdy nie miałem i nie mam cierpliwości:)

Daj: Informacje -> Połączenie ADSl - i podaj status linii ADSL.

Stan linii ADSL pobieranie wysyłanie

Podniesiony 7456 Kb (Intlv[LP0]) 640 Kb (Intlv[LP0])

Czemu mam zapomniec?? bo jak pisałem dla mnie to czarna magia i chciał bym wiedzieć:)

pewnie wysokie szumy itp.

i tryb fast może spowodować złe działanie internetu

tak że ledwo co będzie działać

hmmm, a generalnie to moga zmniejszyc predkosc np do 4mb zeby banglało??

chyba że na 2 mb/s

bo w tp są następujące prędkości 2,6,10,20

ale raczej tego nie zrobią

zrobili by jeśli by źle chodziła ci ta prędkość

ja w netii na 2 mb/s bsa mam ping do 50-60

Dobre pingi na neostradzie graniczą z cudem, więc zacznij się przyzwyczajać do obecnych :wink:

Cyba chyba u ciebie na wiosce ; )

Wprowadzili wysokie predkosci i są obciążenia czekaj na ulepszenie swojej części sieci

80% ludzi narzeka na pingi na liniach TP, więc drogi miastowy, chyba to przypadek nie jest ?

:o

ja mieszkam w małym mieście więc powinna być gorsza jakość łacz niż w jakimś dużym mieście a gralem na serwerach w cs nawet z pingiem 20-30 …