Ping w sieci lan oraz karta graficzna

Witam.

Posiadam internet w sieci lan i mam problemy z pingiem. Srednio ping mam ~250. Duzo ludzi ma u tej osoby internet zrobiony i nikt nie ma takiegi pingu jak ja. Inni maja 150max a ja 250, najmniej mialem 130 :smiley: najwiecej 2500… Wiece co mozna zrobic zeby zmniejszyc ping? Nie mam komputera zawalonego, tylko tyle ze mam duzo muzyki. Oczywiscie wylaczam programy zbedne typu gg, skype itd.

Moj komputer jest w sumie slaby:

Procesor AMD Duron 1.2ghz

40gb dysk

Pamiec RAM 256

Karta Graficzna NVIDIA RIVA TNT2 Model 64 (32mb) z nią tez jest problem ale o tym potem.

Karta sieciowa PCI Fast Ethernet oparta na SiS 900

WinXP

Karta Graficzna:

Z nia tez mam problem, poniewaz nie moge na nia zainstalowac lepszego DirectX niz 5.0, niby go instaluje bez zadnych problemow, ale nadal pisze wszedzie ze jest 5.0 . Sterowniki na ta karte sa ale tez nie chca dzialac, pisze ze to nie ta karta, a w opisie sterownika cala nazwa sie zgadza.

Wiece moze co zrobic z ta karta zeby chociaz ten DirectX 9.0 wszedl, bo OpenGL to chyba za wysokie progi dla tej karty. Jedyna dobra rzecz to to ze jest chociaz akcelerator 3d :stuck_out_tongue:

Z Gory dziekuje i pozdrawiam :slight_smile:

Co do pingów to myślę , że jakiś syf zamula neta jeśli inne osoby korzystające z tej sieci go nie mają . Co do karty . Siostra ma tą kartę w kompie z Duronem 800 MHz i nie ma z nim żadnych problemów . Zainstaluj inne sterowniki np. http://www.nvidia.com/object/winxp_2k_61.77.html .

Co do pingu to radze skontaktować się z tą osobą od neta, pogadać i wytłumaczyć o co chodzi i ta osoba powinna go zmniejszyć bez problemów, przynajmniej u mnie jak tak było i czasami się tak dzieje to jest telefon i zaraz jest OK :slight_smile: powodzenia

Dzięki ale naszczescie zmienilem neta :slight_smile: Przynajmniej mam sam :slight_smile:

Co do karty to sterowniki nie chca dzialac, juz probowalem kiedys instalowac i nie dzialaly, pisze ze to nie ta karta, nie wiem o co chodzi ;/

Niedlugo kupie sobie karte graficzna jakas normlana to co innego bedzie ^^ a tak to sie pomecze z ta jeszcze ;/