Ping wyższy przy podłączeniu internetu przez router

Witam,

zauważyłem że przez router mam sporo większy ping (internet podłączony kablem do routera i z routera kablem do komputera). I tu moje pytanie jak podłączyć internet zarówno routera jak i do komputera lecz nie osobnym kablem wychodzącym z routera?

Misuh

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

W przypadku routera powinieneś mieć opóźnienia na poziomie +1-2ms. Jesli do routera podłączasz więcej osób, to mogą one powodować wyższe opóźnienia. Jeśli do routera podłączony jest tylko jeden komputer, to widocznie router nie nadąża z przetwarzaniem pakietów (może wystarczy tylko restart lub reset). Jeśli podłączasz tylko jeden komputer do internetu, to router jest zbędny. Podłącz kabel od dostawcy do komputera.

Może to napisać po polsku?

Chodzi mi o coś takiego https://imageshack.com/i/p5yVsI2Jp  żeby rozdzielić kabelek na 2 i jeden podpiąć do routera a drugi bezpośrednio do komputera.

Jeśli jakimś cudem to Ci zadziała, to spoko. Jednak zanim wyrzucisz w błoto 20zł, to się zastanów nad tym rozwiązaniem.