Ping

Kto mi wytłumaczy co to jest bo wywalają mnie z pewnego servera poniewarz mam za duży ping i jak go zmniejszyć ???

Ping to jest jakby takia liczba, która się zmienia. Im większy ping tym większe lagi(zacinki). Żeby zmniejszyć ping to przed włączeniem gry wyłącz wszystkie programy p2p i antywirusy. Ping zależy też od tego jakie masz łącze…

Ja mam Sdi a np takie programy jak gg czy coś w tym stylu terz dodają ping i jak sprawdzić jaki mam ping ???

GG to już nie wiem, lepiej wyłącz.

Jak sprawdzić ping? To zależy już od gry, więc podaj nazwę.

Warcraft III Frozen Throne

No to niestety Ci nie pomogę. Spróbuj nacisnąć i przytrzymać TAB.

tam ping akurat się sprawdza wpisująć /ping

dzięki za pomoc

Ping to czas w mikrosekundach (1 sekunda+1000 mikrosekund) pokazuje onczas z jakim pakiety trafiają od servera do klienta. Czyli jasniej czas z jakim server wymienia sie informacjami z twoim komputerem. ping zalezy od servera a głownie od jego polozenia a takrze oj szybkosci łącza podłączonego do tego servera.

Aby mieć nizsze pingi zamkinj wszystkie programy kozystające z internety i staraj się szukać serverów połozonych blsko wszczegylności; polskich, niemieckich i z innych państw sąsiadujących.

ping sie z pewnością zmiejszy u ciebie jak wyłączysz wszystkie programy które zwiększają zbyt znacznie twój ping. jest to m.in gg, antywirus jeśli masz włączonego no i firewall no bo ci będzie mulić w trakcie gry jak będziesz miał to wszystko włączone w tym momencie a jak potrzebna ci definicja pingu to ona brzmi tak : ping jest częścią protokołu ICMP używanego do wykrywania i usuwania problemów sieci TCP/IP.

czy możliwe jest osiągnięcie PINGu zero ??

Nie. :smiley:

??

1 sekunda to 1 000 000 mikrosekund

Z tym się nie zgodzę.

Gdy gra się komputerem który jest hostem, możliwe jest osiągnięcie pingu 0 :wink:

:lol: :lol: :lol:

widze że rozmowa odnośnie pingów! mam pytanko znacie jakiś program do pingowania ale żeby można było logi zapisywać itd i żeby miał jakies rozbudowane możliwości, oczywiście niech nikt mi nie pisze że mam zrobić start> uruchom > ping 9.9.9.9…