Pingi!


(Luka66) #1

podczas grania przez neta mam dużę pingi ,jest jakaś możliwoś popraienie tego lub jakiś program i czy proxy możę coś dać , aha jestem jeszcze w sporej sieci napewno to ma coś w spulnego z tym .


(boczi) #2

Skontaktuj się z Administratorem Sieci...


(El Presidento) #3

Wylacz programy dzialajace w tle 8)


(squeet) #4

Tak, telefon do administratora i rozmowa z nim. Sądzę jednak, że dużo nie uda Ci się załatwić, gdyż jak sam mówisz:

I pewnie znakomita większość graczy on-line również boryka się z takimi problemami... A serwer jest tylko serwerem i nie zawsze potrafi obsłużyć wszystkich pingami rzędu 10-20...

Zadzwoń i porozmawiaj :spoko:


(system) #5

Ping czyli 'lag' :smiley: (tzn. jak Ci zarywa gra to wtedy jest lag :stuck_out_tongue: - czyli masz duży ping)

Jak masz te lagi to:

  • masz za wolny internet na tą gre

  • jeżeli masz sieć z kimś, to licz się z tym że będziesz miał dużo lagów, ponieważ druga osoba może no. coś ściągać; równie dobrze to może być administrator, który tak Ci zrobił żeby mieć większą szybkość dla siebie :smiley:

  • wyłącz wszystkie programy np. gg i nic nie ściągaj

  • jak masz radiówke to nic sie raczej nie da zrobić 8)


(Gutar) #6

Ja miałem pingi w grze jak miałem trojana. Przeskanuj kompa czyms,


(system) #7

Ja proponuje sprawdzic na jakim porcie masz gre ustwawioną, ja z Adminem załatwiłem sobie port, na który przestawiam gre, mozesz tez sprawdzic w czasie dzialania gre poleceniem netstat na jakich portach działa gra, i wtedy poprosic admina zeby ustawił wiekszy priorytet dla tych portów.

Np ja bez problemu zalatwiłem kanał przelotowy dlka Warcrafta ( gra ciagnie bardzo mało podczas polaczenie - góra 20 kbitów na sekunde) a dla admina to zadne obciazenie, i bez problemu "Wystawił nda inne porty" :smiley: tean włąsnie port