Pingowanie internetu, ip, brak internetu, HELP

(Nie wiem czy jest to dobry temat, jak coś proszę o przeniesienie do prawidłowego działu)

Witajcie, mam pewien problem z jednym gościem.

Mianowicie była spinka, że coś tam coś tam itp. Gość nie jest z mojej miejscowości, praktycznie go nie znam, grałem z nim parę w xxx grę ale to mniejsza.

Chodzi o to, że była spinka, powyzywaliśmy się itp, on poskarżył się swojemu koledze, który ma “płatnego vps” i robi mi tzw. “pingowanie” gdzie odłącza mi internet, nie mam wtedy internetu przez ok. 10 minut i tak co pare minut mi tak robi.

Mówi mi też, że nic za to mu nie grozi bo to nie DDoS a DDoS powyżej 30 minut jest karalny(tak mi powiedział, osobiście nie znam się na tych prawach więc nie wiem czy ma rację).

Nagroziłem mu, że jak nie przestanie to pójdę do mojego dostawcy i wyjaśnię mu jaka jest sprawa, że odłącza mi internet itp… lecz on się zaśmiał i powiedział, że nie łamie polskiego prawa bo maszynka z której mi to puszczają nie jest z polski.

Co mogę zrobić w tym przypadku? Dodam, że strasznie mnie to denerwuje. Dodam również, że ma on 15 lat, znam tylko jego imię, reszty nie znam, jego ip mógłbym przez ts3 wyciągnąć lecz gdy wejdę to 100% ping na mnie znowu poleci.

Jednym słowem mówiąc: HELP.