Pinnacle Studia 14 Problem z instalacją programu

Witajcie. Posiadam już program Pinnacle Studio 14 Ultimate około 3 miesięcy. Wszystko było do tej pory ok ale ostatnio, podczas próby uruchomienia programu zaistniała następująca sytuacja: Aplikacja zaczęła się ładować do 38% i zastopowała (można było czekać wówczas godzinami ale nic dalej się nie działo) … Po aż 8 próbach wyłączenia i włączenia programu zwątpiłem i kieruję do was drodzy forumowicze pytanie jak to naprawić . Próbowałem odinstalowywać i ponownie zainstalować program lecz pojawił się teraz problem przy instalacji - wszystko jest ok do ostatniego kroku instalacji … Teoretycznie program wydaję się być zainstalowany, bo jest i ikona na pulpicie jak i również ten program na dysku lecz przy próbie uruchomienia go jest to niemożliwe, bo instalacja nadal trwa. Próbowałem przerywać instalację a następnie resetować komputer ale po tej czynności programu nigdzie nie ma (tak jakby się usunął albo w ogóle nie zainstalował). Jeśli chodzi o ten moment w trakcie instalacji w którym się czynność ta zawiesza to wygląda to tak: pina.png

Dodane 06.01.2011 (Cz) 19:20

Pomoże ktoś ?