Pinnacle Studio 9

Witam.

Mam drobny problem z zainstalowaniem programu Pinnacle Studio i bardzo prosze o pomoc.

Otóż jakiś czas temu ściągnęłam z portalu dobreprogramy.pl wersję trial tego programu. Wypróbowałam go, okazał się dobry, wiec postanowiłam go zakupić. Wszystko byłoby wporządku, gdyby nie to, że podczas instalacji Pinnacle Studio program zarządał odinstalowania wersji trial - której żadnym sposobem odinstalować się nie da. Podczas odinstalowywania wyskakuje okienko z błedem i proces nie zachodzi do końca. Usuwane sa jedynie dwa pliki - setup.iss oraz studio7.isu. Zainstalowałam wersję trial raz jeszcze, próbowałam odinstalowywać go różnymi sposobami, ale ciągle pojawia się to samo, dzięki czemu nie moge zainstalować pełnej wersji programu.

Bardzo proszę o pomoc! Czy można w jakiś inny sposób odinstalowac tą wersję trial? Czy da się zainstalować ten program bez odinstalowywania poprzedniego?

Będę bardzo wdzięczna, jeśli uzyskam od kogoś pomoc.

Pozdrawiam!

-Milly-

Można usunąć ręcznie, a następnie wyczyścić rejestr z wpisów pinnacle programem: jv16 power tools, RegScrub XP, Reg Supreme itp.

Dziękuję Ci bardzo adpawl! Jak narazie podziałało i instalujesię normalnie. Naprawdę WIELKIE DZIĘKI! :slight_smile: