Pinnacle Studio Plus 11 - rozmazane zdjęcia

Witam. Zrobiłam projekt w programie Pinnacle Studio. Wrzucam zdjęcia dobrej jakości, jednak już na podgladzie filmiku sa one rozmazane. To samo dzieje się jak zapiszę filmik w jakimkolwiek formacie (pomijam to, ze opcja zapisania filmiku jako AVI w ogole nie działa…) Wie ktoś o co chodzi? Naprawdę, długo siedziałam nad tym filmikiem i chciałabym, aby był ładny, a nie rozmazany :frowning:

Niestety, cecha charakterystyczna jest też niestabilnosc tego programu, Sytuacje ratuja patche i upgrady.

WYMAGANIA SYSTEMOWE

-procesor Intel Pentium lub AMD Athlon 1.4 GHz lub lepszy (zalecany 2.4 GHz lub szybszy)

-pamięć RAM: 512 MB (zalecane 1 GB)

-karta graficzna z 32MB pamięci, kompatybilna z DirectX 9 (zalecane: ATI Radeon olub NVIDIAGeForce 3 lub lepsza z 128 MB pamięci)

-karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 9 (zalecana: Creative Audigy lub M-Audio)

-1 GB przestrzeni dyskowej dla instalacji oprogramowania + 3 GB dla instalacji zawartości dysku DVDl bonus content

-napęd DVD-ROM

Dzięki Romi. Wymagania wszystkie spełniam, tzn mój komp. A te patchy i upgrady to cóż to takiego? :oops:

Hejka :smiley:

Od wielu lat jestem użytkownikiem różnych edycji Pinnacle Studia. Wersji 11 co prawda nie ujarzmiałem ale chyba nie w tym problem. Przede wszystkim rozumiem że chcesz zrobić sobie prezentację zdjęć z jakiejś okazji dodając do tego jakąś muzyczkę. Ten program przeznaczony jest do tego aby taki zmontowany i obrobiony materiał w efekcie końcowym oglądnąć na … telewizorze. Podgląd ( zwłaszcza po powiększeniu na cały ekran monitora) jest często paskudny to fakt , ale jest to tylko podgląd. Nie wiem natomiast dlaczego chcesz to zapisywać w AVI. Powinnaś raczej projekt wyrenderować do formatu DVD aby wypalić płytę i spokojnie umieścić ją w odtwarzaczu stacjonarnym ku uciesze wszystkich oglądających. Jeżeli jakość zdjęć użytych do montażu jest dobra to obraz na telewizorze będzie jak „ żyleta” . dzięki temu programowi z niemego pokazu slajdów można zrobić bardzo ciekawy film wykorzystując odpowiedni podkład muzyczny, przejścia między zdjęciami i możliwość animowanego panoramowania zdjęć .

Pozdrawiam