Pinnacle Studio - pomoc w wyborze zakupu

Zamierzam się z kupnem programu do obróbki video , i najbardziej przypadł mi do gustu Pinnacle :slight_smile:

Uważam, że jest rewelacyjny , gdyż jest prosty w obsłudze, ma dużo efektów i możliwości, można w nim zmieniać najdrobniejsze szczegóły :):slight_smile:

Wiem, że najnowsze wersje to trochę spory wydatek niestety jak na moją kieszeń, tymbardziej, że do użytku tylko domowego… ale, zainteresowały mnie oferty na allegro, aczkolwiek , znalazłam Pinnacle Studio 9.4 BOX PL (99zł ) oraz Pinnacle Studio 9.4 Plus UPG PL (49zł), ale nie wiem czy to się różni?

skąd wynika taka różnica w cenie? bo z opisu sprzedawcy nic nie wynika…

Chciałabym się dowiedzieć również czym różni się powyższa 9 od wersji testowej Pinnacle Studio Plus 11??

testowanej przeze mnie poprzez portal dobreprogramy …w sumie , trial Pinnacle 11 testowałam tylko na filmikach załączonych do programy, gdyż przy próbach zabawy ze swoimi wyskakiwało brak rejestracji, a po rzekomym rejestrowaniu, pojawiało się, że produkt został już zarejestrowany, takie błędne koło… myśle, że to wynikało z wersji testowej, ale czy na pewno? oświećcie mnie :slight_smile:

i ost. pytanie, gdybym zdecydowała się na 9 i kupiła od osoby prywatnej, zwykłego użytkownika, który poprostu sprzedaje program , ale był już rejestrowany pinnacle u niego? to czy u mnie w związku z tym mogą pojawiać się jakieś problemy z aktywacją ??

Bardzo mi zależy na odp , z góry bardzo dziękuje :slight_smile:

Jeżeli masz starszą wersję to wtedy możesz zakupić upgrade do nowszej wersji płacisz wtedy mniej.

Narazie nie posiadam żadnej, przymierzam się do zakupu :slight_smile: tylko nie wiem czy się różnią te wersje na allegro z tym co testowałam i czym różni się plus od box itd zresztą wszystko opisałam powyżej z czym mam wątpliwości :slight_smile:

Najlepiej najpierw ściągnij i przetestuj “dziewiątkę”, żeby uniknąć ewentualnych rozczarowań.

Tu masz PS 12 za 135 zł: http://proline.pl/sklep.php?prodid=PINNACLE+STU12

Inne (droższe) wersje:

http://proline.pl/sklep.php?prodid=PINNACLE+STU12+PL

http://proline.pl/sklep.php?prodid=PINNACLE+STU12+UL

Właśnie nie mogę znaleść nigdzie 9 , wszędzie od 11 w górę… a szukam czegoś do 100zł , chyba, że… zacznę trochę ciułać :stuck_out_tongue: hehe w każdym bądź razie dzięki za linki :slight_smile: jakby mogłby ktoś mi odpowiedzieć jak to jest z tą rejestracją przy trial’u , czy to normalne ?? nie chciałabym kupić i się rozczarować

http://www.pinnaclesys.com/WebVideo/stu … English(US/doc/Studio9_3_Trial.exe

Oj, coś forowy skrypt tnie link. Tutaj skrót: http://tiny.pl/s2g6

oo dzięki śliczne za 9 :slight_smile: