Pinnacle Studio Ultimate wersja 11

Witam mam takie pytanko czy naprawdę ta najnowsza wersja programu Pinacle Studio11 Ultimate nagrywa oraz koduje dźwięk w pełnym formacie Dolby Digital 5:1 bo w 2:0 to napewno.Ma ktoś może ten program i interesuje się obróbką filmów oraz korzysta z niego przy montażu i żeczywiście spełnia wszystkie te funkcje wyżej wymienione???Dlatego zadaję to pytanie gdyż dużo montuję walk z różnych filmów np.trylogi MATRIXÓW lub WEJŚCIA SMOKA gdzie wybieram fragmenty filmu i potem według własnego scenariusza układam go w całość gdzie fragmenty są wyłącznie zgrywane z niezabezpieczonych płyt dvd gdzie jest oryginalny dźwięk w Dolby Digital 5:1 a w poprzedniej wersji którą miałem a była nią wersja 10.5 pr.Pinacle Studio po montażu w całość i zgraniu na płytę dvd rw takiego filmu oraz załączeniu go przez kino domowe owszem na wyświetlaczu amplitunera pokazywało informację że dźwięk jest w Dolby Digital nawet w odtwarzaczu dvd włączając funkcję info na tv.pokazywało kanałów 5 + 1 a dźwięk niestety wydobywał się tylko z głośników centralnego oraz subofera reszta czyli lewy i prawy przednie oraz lewy i prawy tylne cisza żadny dźwięk się z nich niewydobywał poza lekkim sykiem.Proszę o info gdyż byłbym zainteresowany kupnem tego oprogramowania jeśli spełnia wymagania które są w nim opisane.Pracowałem kiedyś na programie NERO 7 gdzie jest podprogramik Nero Vision 4 i tam zgrywa pełny dźwięk 5:1 nawet koduje z 2:0 na 5:1 osobiście sprawdzałem i wszystkie głośniki pracują jak trzeba mam tylko jedno ale codo Nero Vision 4 tam mogę tylko klatka po klatce montować ujęcia ale do jednej setnej sekundy i czasami nieda się danego fragmentu zmontować a wiem że Pinacle Studio ma do jednej tysięcznej sekundy tą funkcję i tu zgram wszystko jak należy po mojej myśli.Proszę o wyczerpujące info zaco będę ogromnie wdzięczny.