Pionowe paski- komputer się nie włącza

Witam,

Mam następujący problem:

kiedy włączam komputer ,pokazują mi się pionowe niebieskie paski,na monitorze widać same zera. Po załadowaniu się paska windowsowego, pecet się wyłącza. Odpaliłem więc tryb awaryjny ,przeskanowalem masą program,ale nadal to samo.

Jednak kiedy odinstalowalem sterowniki do karty graficznej (GF 9800GTX) komputer działał normalanie ,ale tylko na samym początku były te paski,pozniej zniknely.

Co mam robić? Pomóżcie :<

Zainstaluj najnowsze stery od grafy, przeczyść slot pci-e jak i grafikę.

1.Usunąłem sterowniki Driver Cleanerem i zainsalowalem najnowsze ,ze strony nvidi. Czy dobrze zrobiłem?

Czy jakims innym sposobem usunąć sterowniki stare?

2.Co masz na mysli mówiąć przeczyścic sloty pci-e i grafike ,czym mam to zrobic i jak ma to wyglądać ,moze jakies foto?

a karta graficzna nie grzeje ci się za bardzo? a w budzie nie masz za gorąco?

Nie mam sterowników teraz i zaden program mi się nie chce odpalic do sparawdzania temperatur.

Jakies pomysly?

dotknij ją

Cpu 52.5

MB 41

Prawie na bank coś z grafa :slight_smile:

@UP

Dobra rada xD

Niestety źle zrobiłeś. Najpierw trzeba usunąć sterowniki z Dodaj/usuń programy, następnie po zrestartowaniu uruchomić komputer w trybie awaryjnym i usunąć sterowniki nVidia Driver Cleanerem. Potem kolejny restart i w normalnym trybie instalujesz nowe sterowniki. W tym przypadku polecam użyć CCleanera w trybie awaryjnym, usunąć nim błędy z rejestru i wyczyścić komputer. Potem restartujesz i w normalnym trybie pobierz najnowsze sterowniki ze strony nVidii. Sprawdź temperatury programem GPU-Z w zakładce “sensors”. Jeśli dalej będą problemy to polecam usmażyć kartę w piekarniku.

Nie żartuję, to odnawia lutowania na grafice i często pomaga na artefakty, serio :wink:

Pozdrawiam!

Z tym odintalowaniem sterownikow nie dziala …

Dodane 04.08.2010 (Śr) 12:18

Macie jeszcze jakies pomysly,jak naprawic ten problem?