Pionowe pasy na monitorze

(Michal 654) #1

Witam. Od samego początku włączenia komputera na ekranie widnieją pionowe, białe pasy… Próba zainstalowania sterownika do karty graficznej konczy się samoistnym restartem pcta :slight_smile: Czy to wina mojej karty graficznej? i czy moge cos z tym zrobić czy wysyłać do serwisu? Mój PC geforce 7600GT, 2gb ram 533, amd Atholn 62 x2 3800+

(adam749) #2

Masz teraz zainstalowane stery do grafy?? Jak masz to sprawdź temperaturke GPU. Wygląda na przegrzewanie się grafy. Lub monitor pada.

(Kolmar) #3

Odinstaluj poprzedni sterownik (poprzez - z menedżera urządzeń odinstaluj/usuń kartę) w trybie awaryjnym (o ile da się :lol: ).

(Cosik Ktosik) #4

Michal654 , sprawdź jak zachowuje się karta w trybie awaryjnym. Monitor sprawdź na innym komputerze.

(Michal 654) #5

Sterów nie moge zainstolawać bo komputer podczas instalacji się restartuje. W everescie nie wyświetla mi temp gpu . W trybie awaryjnym to samo.

(Zboral) #6

Kiedyś miałem podobną sytuację, pionowe pasy na monitorze i robiło się ich coraz więcej. Czasami też się komp resetował. Myślałem, że to wina monitora ale na innym było to samo!! Więc po pewnym czasie mi się dowiedziałem, że się pamięci na karcie graficznej spaliły. Mi się wydaje, że masz podobny problem. Musiałem kupić nową kartę graficzną.

(Michal 654) #7

No nic, w poniedziałek oddam do serwisu… Dzięki wszystkim za pomoc

EDIT: Po nocy komputer wrócił do “normalności”, udało się też zainstalować sterowniki. Zobaczymy jak będzie dalej :smiley:

(Kpc21) #8

Spróbuj na innej karcie graficznej i/lub monitorze.