Pióro i długopis Parker - czy to dobry wybór?

Ja piszę Parkerem Frontierem (długopis) pomarańczowy gt i co tu więcej mówić. Parker to firma porządna, jeżeli ktoś miał to wie o czym mowa. Piorunująca jest różnica między pisaniem długopisem/piórem za 0,50 gr a powyżej 30zł

Złączono Posta : 08.11.2007 (Czw) 21:11

jasne że taniocha

to w promocji :stuck_out_tongue: http://www.efco.pl/go/_info/?id=1611

a jak dla mnie to bzdura

wazne jest co sie pisze a nie czym

To dla ciebie, jakoś nie wyobrażam sobie podpisywania poważnej umowy businesowej długopisem czy piórem z odpustu. To świadczy również o osobie i jej podejściu.

zgadza sie ale wiekszosc tu piszacych nie podpisuje codziennnie jakichs wielkich umow biznesowych tylko robi notatki w zeszycie podczas lekcji a dlugopis z odpustu to tez przejaskrawienie

Dzięki wszystkim za pomoc :smiley:

“Zestawik” z pierwszego postu już zamówiony :smiley:

tez mam to pióro ale wkłady wymieniam co tydzień…

:hahaha:

Nie rozśmieszaj mnie :shock:

to ty nie badz smieszny…

ciekawe czy jak przyjdziesz na spotkanie o prace i zaczniesz cos podpisywac długopisem w niedźwiadki to czy to aby nie zaważy na Twojej reputacji u przyszłego pracodawcy…

blazejw… e tam, nasz Prezydent Lech Wałęsa jakim długopisem PODPISYWAL?? !!

galeria15.jpg

i jakiegoś tam Parkera nie miał :mrgreen:

źródło fotki - instytut Lecha Wałęsy

blazejw , Ronni_92 na rozmowę kwalifikacyjną przyjdzie w dresie :P:P:P

Ej no Rooni ma rację… Ja piszę zawsze długopisem za 5 zł GÓRA… a podczas rozmowy kwalifikacyjnej nikt nie będzie patrzył się czy mam długopis za 2000 zł czy za 10 zł… Bo to była by niezła durnota… Nie można człowieka oceniać tylko dlatego, że nie ma długopisu z wyższej półki.

Wiadomo, że nie wezmę jakiegoś kolorowego mazaka ale uwierz mi, że dlugopis z papierniczego za 10 zł wcale nie będzie wyglądał tak tragicznie

marcin___170392 ty nawet sobie nie zdajesz sprawy na co zwraca uwagę i jakie tricki stosuje pracodawca podczas rozmów kwalifikacyjnych dla swoich przyszłych pracowników.

Wedle prawideł zwykłego pracownika może i nie, ale rynek pracy rządzi się innymi prawami.

Dobry wybór

Ja miałem pecha do parkera - pierwsze pióro ok 1 rok (stalówka pękła choć nie upadło), drugie ciekło. Najlepiej wspominam pelikana.

Zależy jak się go użytkuje ;D

Cytat z super-piora.pl:

“pióro wylewa - często się zdarza, że przy zakładaniu naboju robimy to mało precyzyjnie i pęka szyjka naboju i atrament wylewa się z pióra”

Może po prostu źle założyłeś nabój? :smiley:

Trzeba było gdzieś poczytać o tym na necie, może dało by się coś zdziałać.

fiesta , ty czopie :!:

Tutaj się mówi o notatkach w szkole ;|

A tak w ogóle na rozmowe moge przyjść w stringach na czole i co? :roll:

Edit:

Prosze o warna :mrgreen:

No a ja o czym mówię :smiley:

Jakbym miał wziąć pióro i długopis do podpisywania umów biznesowych to bym kupił Duofolda za ponad 1000 zł :smiley:

Nie będę tego komentował bo sam o sobie świadczysz.

Przyjdź to się przekonasz :stuck_out_tongue:

Ronni_92 - Warn zgodnie z życzeniem a w ramach promocji, za bezczelność, zakaz pisania na 24 godziny gratis.

polemizował bym, posiadam kilka długopisów Parkera (nie lubię pisać piórem) oraz Watermana i uważam, że jakość wkładów w Watermanie stoi na znacznie wyższym poziomie niż w Parkerze (o ile wykonanie samego długopisu jest na bardzo wysokim i w obu przypadkach podobnym poziomie), wkłady Parkera bywają bardzo czułe na temperaturę i po gwałtownym ociepleniu po trzymaniu w chłodzie potrafią wylewać (ze trzy mi wylały w ten sposób nim dotarłem dlaczego tak się dzieje)