Pióro i długopis Parker - czy to dobry wybór?

Cześć !!

Dość długo mnie tu nie było ale mam dylemat.

Mam trochę kasy i zauważyłem, że nie mam porządnego pióra i długopisu :slight_smile:

Mam do wydania ok. 120 zł. W tej cenie musi się znaleźć pióro oraz długopis plus atrament czarny zmywalny (wyłącznie marki PARKER)

Wybrałem sobie coś takiego:

Atrament w butelce Parker QUINK czarny zmywalny

Pióro Parker I.M. Amarantowa Purpura

Długopis Parker Vector Stalowy

Czy to dobry wybór?

Mam mało kasy a i to byłby mój pierwszy Parker.

Czy w tej cenie jest coś lepszego?

Thx za wszystko :slight_smile:

Według mnie bardzo dobry wybór. Sam byłem użytkownikiem tego pióra, a długopisa aktualnie używam :smiley: .

Ja posiadam TEN długopis i jestem bardzo zadowolony. Jest ciężki jak na długopis, ale bardzo wygodnie i starannie się nim pisze.

jejuuu… długopis za 50,- :stuck_out_tongue:

ja mam za 2,- i też pisze :lol:

Wszystko co Parkera jest dobre.

Nie robią bubli.

Więc możesz brać śmiało bez oporów :wink:

Nigdy nie chciałeś mieć Parkera? :lol:

Ja tak :lol:

To muszę się sugerować wyglądem?

To już zależy od indywidualnych upodobań.

To co się mnie podoba, Tobie już nie musi, i na odwrót :wink:

Bierz co się Tobie podoba :stuck_out_tongue:

Parker to solidna firma z tradycją to jest pewne 8)

szczerze mówiąc, pierwszy raz słysze o “parkerze” :stuck_out_tongue:

ja mam długopis + pióro + ołówek parkej jotter i są super

miałem vectory i mi sie połamłay/…

A ja mam takie z kiosku za rogiem za 2zł piszę nimi aż ich nie połamie, mam ich ponad 5 w piórniku, łatwo się je rozkręca/skręca, są ładne i dobrze się nimi pisze.

gdyby nie to że się łamią to też bym ich używał

Same się nie połamały, musiałes im w tym dopomóc.

:P:P:P

Jak w życiu, jeden je kawior a drugi kaszankę, jeden jeździ kaszlakiem a drugi mercem klasy A.

To po kiego grzyba śmiecisz w tym wątku ??

Odnośnie Parkera marka sama w sobie, ale za te pieniądze na cuda bym nie liczył. Przedstawione przez ciebie modele typowa średnia półka, ale jak je będziesz szanował to mogą ci długo służyć i będziesz z nich zadowolony.

:slight_smile:

nie gadałem do ciebie to zachowaj swoje uwagi dla siebie :shock:

Płacąc taką kase za długopis/pióro otrzymujesz produkt naprawdę wysokiej klasy.

Nie wiem czy kiedykolwiek pisałeś długopisem powyżej 30zł. Różnica jest naprawdę spora w porównaniu do takiego długopisu za 2zł.

Takim Parkerem pisze się o wiele staranniej (nie mówie tu charakterze pisma), materiały z jakich jest wykonany są o niebo lepsze od takich długopisików za 2zł (te tanie buble mają to do siebie, że strasznie się ślizgają między palcami jak się spoci ręka), no i ręka tak się nie męczy podczas pisania. Pisaniem takim Parkerem od razu podnosi twój prestiż :wink:

Po drugie nie wyobrażam sobie np. napisanie matury długopisem za 2zł. Akurat maturka mnie w tym roku czeka, więc jak uzbieram trochę grosza to kupie sobie jeszcze jednego Parkera.

A jak ktoś ma Dysgrafie ?

Poszukaj na :google:

:hahaha:

:P:P:P

mam długopis parkera z linku z pierwszego posta, bardzo polecam, świetny długopis :slight_smile: dostałam kiedyś na gwiazdkę i stwierdziłam oczywiście że to niczym się do pisania nie różni od moich długopisów “po 2 zł :P” których mam masę, więc ten mi niepotrzebny i schowałam, po roku znalazłam go w szufladzie jak akurat nie miałam czym pisać i różnica była piorunująca :slight_smile: tyle lat już się dobrze sprawuje, tylko wkłady wymieniam :slight_smile:

Parker jest jak najbardziej dobrą opcją w tej cenie, natomiast w przyszłości zastanów się nad produktami Watermana. Mam zestaw (pióro + długopis) i jest rewelacyjny, świetnie leży, idealnie się nim pisze (sprawdzony na maturze) Natomiast co do twojego wyboru to powiem Ci że nie każdemu pasuje pisanie stalowym długopisem, jeżeli poci ci się ręka - może się ślizgać jest też stosunkowo ciężki jak na długopis, mam stalowego parkera i mi np pasuje bardzo ale już mojej siostrze nie.

Życzę trafnego wyboru.

ps. jeżeli ktoś dużo i szybko musi pisać (studia) niezastąpiony jest pilot gx300

ja mam to pióro http://www.super-piora.pl/pioro-parker- … -p-79.html

i jestem z niego bdb zadowolony, mam go już 6 lat i działa bez problemu, atrament mam te duże i wymieniam tak co 1-1,5 miesięcy a dziennie w szkole gdzies piszę 4-10 stron na lekcji, jedynie wada że jak caly czas piszesz gdzieś więcej niż 30 minut do palce zaczynają Ci sie pocić i musisz przestać pisać

Ja posiadam długopis http://www.efco.pl/go/_info/?id=878 . Bardzo dobrze i “gładko” się nim pisze, jest trochę ciężkawy, ale to i lepiej. Polacam :slight_smile:

Złączono Posta : 07.11.2007 (Sro) 16:54

PS. taniocha http://www.efco.pl/go/_info/?id=1607 :smiley: