Pióro kulkowe czy wieczne?

Witam.

Chciałbym spytać - jakie pióro wybrać? Kulkowe czy wieczne?

Ponieważ teraz mam Parkera I.M. (wieczne) i jest całkiem fajne ale pisze dość grubo chociaż ma cienką stalówkę (F).

Jaka jest różnica pom. piórem wiecznym a kulkowym?

Ja bym wybral piuro wieczne. Jak jeszcze chodziłem do szkoly to własnie takim pisałem. Jeżeli pióro pisze ci za grobo sprobuj przekręcic stalówke o 90 stopni tak jakby byla “na plecach” ja miałem taki sposob by pisać cieńko :slight_smile:

180 stopni :smiley:

pióro kulkowe napewno będzie ci pisać cienko ale pióro wieczne jest bardziej niezawodne i o wiele przyjemniej się pisze. z piórami kulkowymi jest taki problem że bardzo często przerywają lub dobrze piszą na początku a później już coraz gorzej. Według mnie dobre pióro wieczne jest bardzo dobrym wyborem

Oczywiście, że pióro wieczne. Dziwię się, że Ci grubo pisze, Parker nawet z tych najtańszych pisze cieniutko. Pisałem różnymi piórami i Parker pisze najlepiej z tych, które miałem. Zresztą dużo też zależy od papieru, na jakim piszesz.

Piszę w normalnym zeszycie ;d

Bo używam go w szkole :]

I może się mało znam, ale dla mnie to dość grubo pisze. Muszę pisać dość dużymi literami bo inaczej brzydko to wygląda :confused: