Piosenka z Gears of war

Witam. Poszukuję tytułu piosenki z gry Gears of War. Leci ona na samym końcu podczas napisów końcowych (jakiś rap). Niestety nie mogłem tam wypatrzeć wykonawcy. Za pomoc będę bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam

trzeba do końca dojśc ja cały czas próbuje ale savey mi sie kasują :-x :stuck_out_tongue:

miałem ten sam problem. Musisz zrobić tak. Jak kończysz grę to nie wychodź od razu z gry tylko najpierw wychodź do menu głównego, zminimalizuj grę, wejdź do folderu: C:\Documents and Settings\ Twoja nazwa użytkownika \Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Microsoft\XLive\Content\E000006332B628F2\FFFE07D1\00010000\E000006332B628F2_MountPt (najlepiej zrób sobie skrót do tej lokalizacji na pulpicie) i skopiuj plik 4D530842.gpd. Teraz możesz bezpiecznie wyjść z gry i w razie skasowania save’ów wrzucasz ten skopiowany plik do tego folderu. Musisz to robić oczywiście za każdym razem jak kończysz grać.

A żeby znaleźć sobie najbliższego save’a po którym skasowała ci je gra użyj Gears of War Chapter Unlocker. Instrukcje pewnie znajdziesz tam gdzie będziesz mógł to cacko ściągnąć. Powodzenia

The Cole Train

Dzięki, właśnie o to mi chodziło.

Pozdrawiam