Piosenka z Gears of war

(system) #1

Witam. Poszukuję tytułu piosenki z gry Gears of War. Leci ona na samym końcu podczas napisów końcowych (jakiś rap). Niestety nie mogłem tam wypatrzeć wykonawcy. Za pomoc będę bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam

(Mlodymechanik3) #2

trzeba do końca dojśc ja cały czas próbuje ale savey mi sie kasują :-x :stuck_out_tongue:

(system) #3

miałem ten sam problem. Musisz zrobić tak. Jak kończysz grę to nie wychodź od razu z gry tylko najpierw wychodź do menu głównego, zminimalizuj grę, wejdź do folderu: C:\Documents and Settings\ Twoja nazwa użytkownika \Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Microsoft\XLive\Content\E000006332B628F2\FFFE07D1\00010000\E000006332B628F2_MountPt (najlepiej zrób sobie skrót do tej lokalizacji na pulpicie) i skopiuj plik 4D530842.gpd. Teraz możesz bezpiecznie wyjść z gry i w razie skasowania save'ów wrzucasz ten skopiowany plik do tego folderu. Musisz to robić oczywiście za każdym razem jak kończysz grać.

A żeby znaleźć sobie najbliższego save'a po którym skasowała ci je gra użyj Gears of War Chapter Unlocker. Instrukcje pewnie znajdziesz tam gdzie będziesz mógł to cacko ściągnąć. Powodzenia

(kwasna pikla) #4

The Cole Train

(system) #5

Dzięki, właśnie o to mi chodziło.

Pozdrawiam