Piosenki, których możemy słuchać i słuchać

1 polubienie

Można wiele zespołów wymienić. Jak zacznę od obecnego gatunku muzycznego, jakiego teraz słucham, to:


i łagodniejsza wersja z tego gatunku:

Mimo iż nie słucham hiphopu ta nuta czasem “leci”.

takie ponure piosenki może sie komuś podobają ,ja wole coś z j3B||13(13//

No dobra, mamy tu kogoś kto zainteresuje się takimi tworami? :heart_eyes:

Dark Tranquillity - Inmemorial

Wolfheart - The Flood

At the Gates — The Circular Ruins

Moonsorrow - Non Serviam (cover Rotting Christ)

1 polubienie

Zapewniam Cię, że niejedna osoba. Przejrzyj wątek wstecz.

To jest bardzo długi wątek… :joy: Znalazłem tylko u kogoś Powerwolf…a to cóż…lepsze to na pewno niż jakieś rapsy (bez urazy :stuck_out_tongue: ), ale to też nie ta sama liga. :joy: Ale tak czy siak, szanuję. Nie jestem tym co się śmieje z powera…jeszcze kilka lat temu sam gwałciłem Sabaton. :joy:

Mam nadzieję, że ktoś z tych “niejednych” się pojawi na HotZlocie? :smiley:

Pewnie:)
Dałeś Darktranquillity, wolę starsze albumy, nowe są kiepskie. Wolfheart, nie znam, ale da się słuchac jak i powerwolf (ale nie na dłuższą metę).At the gates, graja dobry trash metal. Moonsorrow jest bardzo dobry. Jak lubisz muzykę i styl grania Moossorrow, to zainteresuj się tą kapelą:

1 polubienie

Jak mamy się dzielić, inspirować i kontemplować, to wpadłem na pomysł nowego wątku - Dla tych, co po nocach palą norweskie kościoły... ;) :smiley:

1 polubienie

A ja zawsze po jakimś czasie wracam do pierwszej i trzeciej płyty Oddziału Zamkniętego - Odział Zamknięty i Terapia :slight_smile: To jest rock, a nie jakieś lalusiowe Organki czy inne Podsiadła, co boją się “iść pod wiatr”…

2 polubienia

Teraz wpadła mi w ucho piosenka Pawła Domagały “weź nie pytaj” - to niby nie moje klimaty, ale jej jakoś mogę słuchać nawet kilka razy dziennie :slight_smile:


Krystyna do kawki :wink: