Piosenki z wrzuty- czy legalne?

Witam. Mam dużo piosenek z wrzuty. Niedługo będę mieć nowy komputer, prawdopodobnie z Vistą, a vista wszystko co nielegalne znajduje, czy to prawda? I nie wiem czy piosenki z wrzuty też są nielegalne, możecie odpowiedzieć pozdrawiam, wesołych świąt

bajką jest że vista znajduje wszystko co nielegalne, pewno chodzi ci o DRM, jakieś tam obostrzenia są i niby ma wychwytywać, ale ze skutecznością jest różnie

wedle interpretacji prawa możesz pobierać muzę ale nie możesz jej udostępniać

A kto ci powiedział że Vista znajduje wszystko to co nie legalne? (BZDURA!) ;/ Legalne byłoby jakbyś mógł bezpośrednio pobrać te piosenki z wrzuty, a nie poprzez przerabianie linków, lub używanie jakiś “wrzuta downloaderów”. Ale że tak nie jest to ściąganie z wrzuty jest nielegalne :stuck_out_tongue: I co z tego? Też sciągam z wrzuty :slight_smile:

to co w takim razie ze stroną http://sciagnijto.pl ??

To wyczytałem z tej strony.

to z tym, że vista wszystko namierza to bajka, więc mogę bez obaw używać piosenek z wrzuty na kompie z vistą

tak totalna bajka

udostępniający plik na wrzuta.pl automatycznie akceptuje założenia regulaminu, a tak jest napisane:

więc wrzucający plik łamie ewentualnie prawo, a ty jedynie korzystasz z tego faktu, ale właściwie prawa raczej nie łamiesz

dla potwerdzenia: