Pisanie CMS

Czy mógł by mnie ktoś nakierować ile kosztowało by napisanie portalu w CMS ? Średniej wielkości portal. Z działem download, aktualności, artykuły, porady, kontakt, galeria, i parę podstron + styl do tego.

Ile to może wynieść, ja jaką kwotę być przygotowanym ?

aha, a więc chcesz komuś zlecić ?

stawki są różne, ktoś zrobi ci za skrzynkę piwa, inny za 1000 zł, etc.

inna sprawa, że jeden z lepszych CMSów w sieci jest dostępny całkowicie za darmo ( mam na myśli joomlę )

a jak sam zamierzasz pisać, to przygotuj się na duże kwoty wydawane na duże ilości kofeiny 8)

rada: zajrzyj na http://forum.4programmers.net/forum.php?f=23, tam dostaniesz pewniejszą odpowiedź na twoje pytanie

Tak tylko że ona jest dla mnie za duża… Po prostu jest mi potrzebne 35-40% funkcjonalności… I mam ją tak okaleczyć ? Z resztą siedzę już parę dni nad nią i może dla Was jest łatwa ale dla mnie to katorga, łatwiej mi się pisało stronę od początku niż modyfikować ją… Nie jestem do tego za mądry…

Ale dzięki za sugestie :slight_smile: Może jeszcze raz do niej podejdę :slight_smile:

Pozdrawiam :slight_smile:

Średniej (i to bardzo) jakości kosztowałby około 200-300zł.

Za dobry wydasz około tysiąca.

Ja nie che takiego jak mają DP :stuck_out_tongue: Za duży :slight_smile:

Chcę:

Download;

Aktualności z możliwością dodawania przez użytkowników z uprawnieniami;

Galerie;

Artykuły;

Porady;

Kontakt;

Parę własnych pod stron do wypełnienia;

Kontakt;

Dodatkowo download z statystykami + możliwość dodawania linków z innych serwerów + pełne linki SEO

Nic więcej w sumie :slight_smile:

szakal175 wejdz na http://www.forum.webhelp.pl tam masz dział web bazar, napisz im to samo co nam i będziesz mił propozycje, wiekszosc ludzi tam siedzących to studenci szukajacy zarobku :wink: wiec spokojnie cos “taniego” podłapiesz

Spytałem się kiedyś swojego nauczyciela grafiki komputerowej który ma firmę ile u nich kosztuje zrobienie serwisu WWW odpowiedział, że od 200 zł do 200.000 zł :stuck_out_tongue:

Przecież możesz wykorzystać za free np. e107 w firmie a jak Ci się spodoba to zawsze można wysłać $$$ właścicielowi.

To jest “mały”?

Za coś takiego na wyłączność zapłacisz 700-800zł.

Widzę, że jesteś bardzo kontaktowy ;). A tak na serio to mamy bardzo podobne wymagania pod względem funkcjonalności CMSów ;).

Ja tam swojego CMSa pisałem przez około 2 miesiące i to nawet bez

Taka wakacyjna rozrywka ;).

Jeśli chcesz znać konkretne ceny popytaj na forach webmasterskich - daj ogłoszenie, zainteresowani się wypowiedzą ;).

Zajrzyj na http://www.borkowscy.pl to strona prywatna mojego znajomego, który jest programistą, ma zaprzyjaźnionego grafika i całkiem fajne strony montują. Zajmuje się stronami i pozycjonowaniem raczej hobbystycznie, ale to co robi jest godne polecenia. Możesz się z nim skontaktować i spytać.

Ceny to dostałem od 200 zł aż do 20.000 zł…

Moja propozycja jest taka:

Wziąść jakiś CMS który można używać w firmie i który robiło wielu ludzi i wielu testowało. Podałbym Wam linka do CMSa za który koleś zapłacił 2000 zł ale wstyd pokazywać :stuck_out_tongue:

No chyba, że samemu się napisze.

Ja mogę ci polecic bardzo dobry skrypt CMS w którym jest wszystko czego szukasz! nazywa się Extreme fusion ściągnij go i zainstaluj na serwerze a skin do strony ktoś ci może zrobić za niezbyt wielkie pieniądze! Jeśli twoja strona ma być związana z tematyką WAREZ to polecam ci rosyjski skrypt o nazwie DataLife Engine (niestety niema polskiego supportu :/)