Pisk przy uruchamianiu laptopa

witam. Mam problem z laptopem Toshiba Satelite l750-1x0. Pare dni temu przy włączaniu piszczał, ale się uruchamiał, a teraz przy próbie włączenia, gdy dochodzi chyba do post testu piszczy. Piszczenie się nie kończy i co ok 0,5 sec zatrzymuje się na ułamek sekundy i dalej piszczy i tak w kółko. Myślałem że to pamięć RAM, mam 2 kości i każdą przetestowałem osobno i innym slocie i dalej to samo. Czasami lapek przejdzie ten test i zatrzymuje się na tym jak ma uruchomic system i się zawiesza. Nie można nawet lampki od num locka wyłączyć. Już nie wiem w czym lezy przyczyna. Mam gwarancje, ale chce narazie sam zobaczyć bo mam ważne dane na dysku a boje się że jak oddam lapka na gwarancje to dane zostaną skasowane.Macie jakieś pomysły?

 

Pisk świadczy o uszkodzeniu sprzętowym. Szczególowo o co chodzi to należało by mieć spis dźwięków  do tego konkretnego BIOSu i płyty głównej.

Jeżeli jest gwarancja więc trzeba z niej skorzystać.

Co do danych to koniecznie zgrać na inny nośnik bo dane niestety nie podlegają reklamacji i jest prawie pewne że mogą być utracone.

No tak tylko żeby zgrać to musze odkręcić obudowe całą a wtedy pewnie plomby pozrywam to raz, a dwa to nie chce rozkręcać całkiem bo się boje, ze potem nie skręce :smiley:

No to serwis.