Piszcenie RTX 2060 Super Palit a może zasilacza Vero L2 600W?

Witam. Mam problem z komputerem. Słyszę nieprzyjemne dźwięki z wewnątrz komputera. Podczas zwykłego przeglądania internetu, bez męczenia procesora czy karty graficznej.
Filmik z tym objawem (Warto oglądać w 1080p): https://www.youtube.com/watch?v=PER2a6q38sU
Specyfikacja:CPU: Ryzen 3600 / GPU: RTX 2060 Super Palit / RAM: 16 GB Viper 3733 MHz / Obudowa: Regnum RG6 EVO TG ARGB / Zasilacz: Vero L2 600W Bronze
.Wszystko niby spoko, wszystko nowe (żaden outlet),

W czym może tkwić problem ? :frowning: Zasilacz, cewki ? Jak to sprawdzić ? Oddać ? (x-kom)
Sprawdzane programem furmark, karta się pociła, dźwięk się pojawiał ale na takim ciągle samym stałym poziomie.
Pozdrawiam.

Najpewniej - podmiana podejrzanego sprzętu.

Twoja opinia nic kompletnie nie wprowadza w ten temat. No co Ty nie powiesz aby podmienić podzespół. Mam kupić nową kartę graficzną albo zasilacz żeby przetestować że to na pewno to ? …

Jak masz możliwość to otwórz panel poboczny i posłuchaj co bardziej piszczy… ja ogólnie z góry obstawiam palita beznadziejna firma…

Gdy przytrzymam na chwilę wentylator od procesora (zwykły dedykowany) to dźwięk znika.
ogólnie temperatura jak teraz patrzę na procku gdy nic nie robię rzuca się między 45 a 60 stopni a wentylator od 1600 do 2000 rpm nawala (2000 rpm to max wartosc)

Spróbuj zmienić krzywą wentylatora.

To kup porządne chłodzenie. Na tym się nie oszczędza, bo sprzęt źle chłodzony przedwcześnie się wykrzaczy, a najprędzej karta grafiki.

Package id 0:  +30.0°C 
Core 0:        +27.0°C
Core 1:        +27.0°C 
Core 2:        +25.0°C
Core 3:        +25.0°C

(i7 4790K podkręcony do 4.5GHz z wył. p i c state.)
2x140mm wentyle - 400rpm

Ja mam 40 stopni, to źle?

A po co kupować? Nie masz kolegów aby na chwilę pożyczyć - no cóż to już nie moja wina i wcale się nie dziwię po twoim sposobie odnoszenia się do innych.