Piszcząca ładowarka w Samsung Galaxy S6

Witam!

Kupiłem dwa dni temu Samsung Galaxy S6,wszystko ładnie pięknie chodzi tylko od trzeciego razu ładowarka piszczy ,co najciekawsze dzieje się tak tylko jak ekran jest zgaszony - gdy oświecę ekran (odblokuję telefon), piszczenie ustępuje.  Sprawdziłem telefon na takiej samej ładowarce od Galaxy Note 4,nie takiego nie występuje,z kolei moją ładowarke podłączyłem do Note 4 i również piszczała ładowarka tylko przy zgaszonym ekranie,wina ewidentnie leży po stronie ładowarki,pytanie czy ładowanie tą ładowarką może być niebiezpieczne dla telefonu? W sumie w ramach gwarancji powinni to wymienić bez problemu a przy najmniej tak mi sie wydaje.

Piszczy któraś  cewka , problem tak naprawdę  jedynie w dyskomforcie  korzystania  bo technicznie  nie powinno być żadnych problemów. Co do wymiany gwarancyjnej  - porządne  firmy wymieniają taki “śpiewający” sprzęt mniej porządne  odpowiedzą że  nie ma wady uniemożliwiającej korzystanie  i nie ma wymiany.

Miałem kilka piszczących ładowarek, każda działała normalnie i się tym nie przejmowałem. Oddaj ładowarkę z tytułu niezgodności towaru z umową.