Piszczy głośnik systemowy przy obciążeniu

Witam, mam problem ze swoim komputerem. Jego specyfikacja: płyta główna to GA-MA78LMT-US2H, Athlon II X4 645 3.1 Ghz, 16GB RAM DDR3 i grafika GT 730 2GB,zasilacz 500W. Problem jest taki źe podczas gry w FIFA17 czy GTA V nonstop piszczy głośnik systemowy i po chwili resetuje sie komputer. Myślałem że wina leży w grafice (poprzednia GTX 460) i wymieniłem ją na GT 730 i problem nadal występuje. Potrzebuje jakiejś wskazówki co to może być. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

A w BIOSie przypadkiem nie ma ustawionego alarmu w przypadku zbyt wysokiej temperatury procesora. Możliwe że procek się przegrzewa. Jakie temperatury w stresie?

Takie temperatury sa w stanie spoczynku

CS GO najniższe wymagania:

Cewki zasilacza też potrafią piszczeć.
Jesteś pewny, że to piszczy głośniczek systemowy?
A swoją drogą, to jaki masz zasilacz 500W?

mojżesz to cewki na karcie graficznej.

wymieniłem karte graficzną i nadal mam ten sam problem.

Zasilacz to AEROCOOL PGS VS-500 500W

Po prostu osłuchaj co to piszczy?

Edit:

Lub CPU się przegrzewa?
Zasilacz
Płyta

Piszczy na 100% głośnik systemowy.

Takie temperatury CPU sa w stanie spoczynku

CS GO najniższe wymagania:

@Ernestinho proszę pisać w tym wątku i proszę nie tworzyć nowych wątków na ten sam temat. Połączyłem tematy.

http://www.cpu-world.com/CPUs/K10/AMD-Athlon%20II%20X4%20645%20-%20ADX645WFK42GM%20(ADX645WFGMBOX).html

Zobacz max ma 71 stopni, a Ty przy lekkim obciążeniu masz już 75?

Czyli tamta grafika była dobra i nie potrzebnie ją wymieniłem ? Jakie są sposoby,żeby obniżyć temperaturę pracy CPU ?

oczyścić wentylator i radiator na CPU i jak to za dużo nie da to zmienić pastę na procesorze lub ewentualnie kupić wydajniejsze chłodzenie.