Pit pocztą, potrzebuje informacji

Hej,

Przebywam za granicą- Manchaster. Chciałem rozliczyć pit online ale nie pamiętam kwot dochodu z 2014 roku, stare pity są w Polsce. Rok temu rozliczałem się online i dostałem online UPO-Urzędowe poświadczenie odbioru z dużą ilością kodów. W jaki sposób wysłać pocztą ? wydrukować, podpisać i polecony z odbiorem? Czy po prostu mogę zadzwonić tam jutro powiedzieć że mam UPO niech mnie zweryfikują i tylko chcę wiedzieć ile miałem dochodu za 2014, czy może wystarczy dodać te kwoty na rachunku bankowym za rok 2014?

Nie wystarczy, bo potwierdzeniem jest kwota przychodu (dochód przed potrąceniami).

Kwotę dochodu za 2014 podaje się zamiast podpisu.Wypełnij PIT i wyślij go pocztą.Pospiesz się, bo nie wiem czy Urząd Skarbowy honoruje datę stempla pocztowego zagranicznego operatora.

Wysłałem Royal Mailem, 3-5 dni 7,50 Funta jeżeli kogoś to interesuje, mają nawet opcję lotniczą na następny dzień ale aż 50 funtów x). Kobieta mówiła że w sobotę wieczorem powinien być we wrocławiu czyli pon jeżeli urząd pracuje.

http://biznes.onet.pl/podatki/poradniki/pit-2014-rozliczamy-dochod-z-pracy-za-granica/0q4hgf