Pity2015NG - gdzie pobrać instalke?

Witam,
małe pytanie bo przeszukałem wzdłuż i wszerz ale nigdzie nie znalazłem starszej wersji Pity2015. Pamiętam, że w zeszłym roku na pewno ściągałem z dp. Widzę, że dostępna jest nowa wersja 16-tki. Czy macie coś ala archiwum starszych instalek?

Tu masz wersje 2013 - 2015 http://www52.zippyshare.com/v/7Gv3KUFM/file.html
Gdybyś potrzebował inne daj znać.

Cóż - wersje archiwalne, to w pierwszym wyniku google https://www.e-pity.pl/o_programie/archiwalne_wersje/
Faktycznie, brakuje releases starszych wersji choćby firefoxa. Ludzie masowo używają starszych wersji w różnych przyczyn, choćby obsługi javy, czy silverlighta.

Na DP tylko nowe wersje…

Jeżeli chodzi Ci o PITXXXNG - (pit dobry) to jest archiwum na stronie:
pit.dobry.pl

@adamserce znalazłem to źródło o którym piszesz, niestety każde pobranie instalki z tej strony kończy się informacją ze strony Symanteca i plik momentalnie kasowany :slight_smile: @JoteS to Twoje pliki? Czy po prostu znalezione? Pytam ze względu na małą obawę przed tego typu plikami z zippyshare.

@Bogdan_G w moim przypadku akurat jest tak, że z archiwizowałem sobie pliki (*.PITY2015NG) z zeszłego roku a niestety nowa wersja pity2016 nie otwiera zeszłorocznych. Trzeba instalować starszą wersję.

http://ips-infor.com.pl/pliki/pity2015ngsetup.exe
To bezpośredni link ze strony pcformat. Tu symantec pokazuje zielono na ten plik: https://www.virustotal.com/pl/file/3a3ed7bd1a06f154699e8ebd25e1fa12fcddc4b1de66b164724fa1e132894911/analysis/

Ja korzystam z tych PIT-ów z tej strony od kilkunastu lat i nie wiem czemu Ci je wywala.
Nigdy nie miałem problemów. Wejdź na forum tych PITów http://pit.dobry.pl/forum/index.php i popytaj się tam. Twórca tych PITów (Marcin Konopka) napewno Ci odpowie. Wiele razy korzystałem z jego pomocy.

Pliki są moje skopiowane z poprzednich lat i nie ma żadnego problemu z ich otwarciem.

Jeśli nie masz zaufania do tu masz link do archiwalnych wersji na stronie ich producenta http://pit.dobry.pl/index.php/archiwum-pity

No to właśnie ten link do tej strony mu podałem.
Nie wiem co mu wywala.

http://www.dobry.pl/pliki/pity2015ngsetup_1_7_3_14.exe

Pobrałem, sprawdziłem - to ta sama wersja, której używałem rok temu, ten sam plik.

Co oznacza, że możesz z niej korzystać, Symantec generuje fałszywy alarm.