Piwo na dp

kiedyś administracja pisała o tym ze nie będzie inwazyjnych reklam na stronie a tu dzis wchodzę i widze gadająca i zasłaniająca cały ekran reklamę PIWA czyli jednak wortal zdecydował się na najgorszy rodzaj inwazyjnych reklam i to do tego alkoholu :frowning:

sshot5d.th.png

Jest coś takiego jak Adblock - także dla Opery zainstaluj i zapomnij o reklamach :stuck_out_tongue:

mam filtr reklam ale dp nie blokowałem często przeglądam strone i myślałem a niech się tam wyświetlają po prostu nie zwracałem na nie uwagi pieniądze potrzebne do utrzymania strony ale takie coś to według mnie już przesada

Nie wiem co to jest, my na pewno tego świadomie nie wyświetlamy. Mi ani nikomu z redakcji zresztą się nic takiego nie pokazało… Nie doinstalowałeś sobie jakiegoś cuda do przeglądarki?

Czy komuś jeszcze wyświetla się to cudo?

Bardzo mądra rada - najlepiej niech wszyscy poblokują reklamy, wtedy będzie można dość szybko zapomnieć i o reklamach i o całym serwisie… =D>

nie doinstalowywałem reklama leci z go.idmnet.bbelements.com i ten adres byłem zmuszony zablokować bo reklama jest zbyt agresywna

To zewnętrzna agencja sprzedająca reklamę u nas - zaraz zrobimy tam borutę. Przepraszam - to jest zapewne efekt jakiejś pomyłki. Na dp nie emitujemy tego typu reklam.

Dodane 26.04.2010 (Pn) 19:01

Już załatwione - za chwilę jej nie będzie.

Na przyszłość gdyby coś nienormalnego działo się na serwisie lepiej pisać na adres redakcja@dobreprogramy - będzie szybszy czas reakcji :wink: