Piwo na dp

(xeth) #1

kiedyś administracja pisała o tym ze nie będzie inwazyjnych reklam na stronie a tu dzis wchodzę i widze gadająca i zasłaniająca cały ekran reklamę PIWA czyli jednak wortal zdecydował się na najgorszy rodzaj inwazyjnych reklam i to do tego alkoholu :frowning:

sshot5d.th.png

(Erufenrito) #2

Jest coś takiego jak Adblock - także dla Opery zainstaluj i zapomnij o reklamach :stuck_out_tongue:

(xeth) #3

mam filtr reklam ale dp nie blokowałem często przeglądam strone i myślałem a niech się tam wyświetlają po prostu nie zwracałem na nie uwagi pieniądze potrzebne do utrzymania strony ale takie coś to według mnie już przesada

(Krogulec) #4

Nie wiem co to jest, my na pewno tego świadomie nie wyświetlamy. Mi ani nikomu z redakcji zresztą się nic takiego nie pokazało... Nie doinstalowałeś sobie jakiegoś cuda do przeglądarki?

Czy komuś jeszcze wyświetla się to cudo?

Bardzo mądra rada - najlepiej niech wszyscy poblokują reklamy, wtedy będzie można dość szybko zapomnieć i o reklamach i o całym serwisie... =D>

(xeth) #5

nie doinstalowywałem reklama leci z go.idmnet.bbelements.com i ten adres byłem zmuszony zablokować bo reklama jest zbyt agresywna

(Krogulec) #6

To zewnętrzna agencja sprzedająca reklamę u nas - zaraz zrobimy tam borutę. Przepraszam - to jest zapewne efekt jakiejś pomyłki. Na dp nie emitujemy tego typu reklam.

-- Dodane 26.04.2010 (Pn) 19:01 --

Już załatwione - za chwilę jej nie będzie.

Na przyszłość gdyby coś nienormalnego działo się na serwisie lepiej pisać na adres redakcja@dobreprogramy - będzie szybszy czas reakcji :wink: