Pixele na ekranie- czego brakuje?

(RyleC) #1

W domu mam komputer:

• Pentium 3 866MHZ,

• 384 RAM,

• Geforce 2 MX/MX400 32 MB

• Monitor Belinea 17" ( nie pamiętam modelu)

Do tego następujacy software:

• win XP^pro + SP2

• direct X 9.0 lub powyżej (prawdpodobnie c)- tak mi wyswietla we własciwościach

• sterowniki Nvidii 81.98

problem jest taki że wyświetlany obraz jest nieostry, pixeloza bije nie ważne czy w grze (sprawdzalem na morrowindzie) czy nawet na pulpicie.

próhbowałem zmieniać częstotliwość odświerzania i sprawdzałem rózne rozdzieloczości ale mimo to nie pomogło.

czego moze brakować?

(lazikar) #2

Po co te.

56,72 zainstaluj. najnowsze stery do starszej karty to nie jest dobre rozwiązanie.

(RyleC) #3

a czy mogę poprostu zainstalowac te sterowniki 56.72 na nowe wcześniej tylko odinstalowując tylko te 81.98 poprzez dodaj/usuń programy, bez zabawy w jakieś inne dodatkow e programy?

(lazikar) #4

Jak zaczniesz instalacje 56,72 to tamte zostaną odinstalowane.

(RyleC) #5

niestety wymienione sterowniki nie pomogły.

Jak mogę sprawdzić dokładny model monitora, może musze do niego jakies steroniki zainstalowac bo nie pamietam czy wcześniej cos bylo instalowane, a plytka lezy w kartonie w piwnicy...

(Tomek Zamlynny) #6

odinstaluj w ten sposób :wink:

(PaPuX) #7

Najlepiej to zrób screen pulpitu wtedy zobaczymy o jakie piksele chodzi :slight_smile:

(RyleC) #8

xznh911nq2q0i2eum.jpg

(Dod) #9

RyleC : masz włączone cleartype ?

PaPuX : to raczej nie pomoże... obraz jest renderowany przez k.graf naszą więc na screnie to nie wyjdzie.

(Juven) #10

TaOs jakto nie widać ??

zobacz w koło ikon ja wszystko widze

(RyleC) #11

jakieś sugestie co powinienem z tym zrobić?

(Tomek Zamlynny) #12

:arrow: Panel sterownia-> opcje folderów-> widok-> Pokaz ukryte pliki i Foldery zaznacz

:arrow: start-> uruchom-> %homepath%\ustawi~1\daneap~1

:arrow: usuń plik IconCache