Pixele na ekranie- czego brakuje?

W domu mam komputer:

  • Pentium 3 866MHZ,

  • 384 RAM,

  • Geforce 2 MX/MX400 32 MB

  • Monitor Belinea 17" ( nie pamiętam modelu)

Do tego następujacy software:

  • win XP^pro + SP2

  • direct X 9.0 lub powyżej (prawdpodobnie c)- tak mi wyswietla we własciwościach

  • sterowniki Nvidii 81.98

problem jest taki że wyświetlany obraz jest nieostry, pixeloza bije nie ważne czy w grze (sprawdzalem na morrowindzie) czy nawet na pulpicie.

próhbowałem zmieniać częstotliwość odświerzania i sprawdzałem rózne rozdzieloczości ale mimo to nie pomogło.

czego moze brakować?

Po co te.

56,72 zainstaluj. najnowsze stery do starszej karty to nie jest dobre rozwiązanie.

a czy mogę poprostu zainstalowac te sterowniki 56.72 na nowe wcześniej tylko odinstalowując tylko te 81.98 poprzez dodaj/usuń programy, bez zabawy w jakieś inne dodatkow e programy?

Jak zaczniesz instalacje 56,72 to tamte zostaną odinstalowane.

niestety wymienione sterowniki nie pomogły.

Jak mogę sprawdzić dokładny model monitora, może musze do niego jakies steroniki zainstalowac bo nie pamietam czy wcześniej cos bylo instalowane, a plytka lezy w kartonie w piwnicy…

odinstaluj w ten sposób :wink:

Najlepiej to zrób screen pulpitu wtedy zobaczymy o jakie piksele chodzi :slight_smile:

xznh911nq2q0i2eum.jpg

RyleC : masz włączone cleartype ?

PaPuX : to raczej nie pomoże… obraz jest renderowany przez k.graf naszą więc na screnie to nie wyjdzie.

TaOs jakto nie widać ??

zobacz w koło ikon ja wszystko widze

jakieś sugestie co powinienem z tym zrobić?

:arrow: Panel sterownia-> opcje folderów-> widok-> Pokaz ukryte pliki i Foldery zaznacz

:arrow: start-> uruchom-> %homepath%\ustawi~1\daneap~1

:arrow: usuń plik IconCache