Pixele na ekranie podczas oglądania filmików

Cześć otóż mam następujący problem, wie ktoś jak to naprawić ? Mam tak w sumie od niedawna. Grafa MSI Radeon RX 470 gaming x 4gb

Bez tytułu.png

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w lewym dolnym rogu Swojego posta otwierającego wątek. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” itp. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

A konkretnie, bo tu nic nie widać?

 

Może ta karta jest po prostu uszkodzona?

 

I trzeba podłączyć inny monitor, aby wykluczyć jego awarię.

Ostatnio miałem dużo zawirowań związanych z zasilaczem i kartą właśnie, może coś sie uszkodziło. Na razie nie wiem

Sądzę iż to problem z Grafiką bad pixele :confused: Nie zrobisz ich screenów normalnie Pscr’em :/ 

Prosty morał- siada Ci grafika. 

Wątpie by RX 470 od msi z 4gb na pokładzie “siadał” przy filmikach. Podejrzewam że to wina sterowników :wink:

Właściwe doszedłem do tego co było przyczyną… filtrowanie morfologiczne od radeona. Do zamknięcia

 

Włączone w grach, daje lepsze efekty?

 

 

A taki efekt jak, jest włączone poza grami?

 

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/AMD_Radeon_i_filtrowanie_morfologiczne_-_testy_w_grach-3602.html

 

Edit:

Ale najważniejsze, że jest OK.