Pizza connection 2 problem ntdll.dll

Witam!

Mam problem z uruchomieniem gry pizza connection 2 na systemie windows xp SP2. Po instalacji gdy chce włączyć grę ekran robi się czarny i po kilku sekundach wychodzi na pulpit i wyskakuje okienko “Wystąpił problem z aplikacją Pizza2.exe i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty.”

W czym może być problem?

dodam że gra jest oryginalna

A jaki masz sprzęt?Gra jest dość stara i nie będzie działać na nowym sprzęcie.Takim trochę niezbyt dobrym rozwiązaniem będzie odinstalowanie sterowników od karty graficznej i uruchomienie gry na sterowniku domyślnym VGA.

takie rozwiązanie nie wchodzi w grę.

sprzęt: intel core duo 2,66 karta grafiki nvidia 8600GT… więcej informacji chyba nie potrzebne do szczęścia

Według informacji wyszukanych w google, ten problem jest dość częsty. Podobno potrzebny jest Tobie patch w wersji 1.2

google przeryłem i mam problem ze znalezieniem owego patcha. Nawet nie ma na stronie producenta

Daj stronę producenta, bo nie chce mi się sprawdzać, kto tą grę robił.

nadal nie udało mi sie rozwiązać problemu… moze komuś cos podpowie screen

post-6279-13856534018739_thumb.gif

jak gra nie chce dzialac to moze masz zle wymagania sprzetowe

Wypróbuj jeszcze najprostsze rozwiązanie:

PPM na ikonie do gry -> Właściwości -> Zakładka Zgodność -> Uruchom ten program… ->Win 98/ME

Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji zmien.gif

Pomocne może być zapoznanie się z TYMI informacjami.

To ja Ci podam jeszcze jeden sposób na uruchomienie tej gry na pewno mniej drastyczny niż podany wcześniej.Wejdź w menadżer zadań i wyłącz kartę graficzną(potrzebny restart komputera) i gra “ruszy”.

tryb zgodności nic nie daje. Podejrzewałem że to Windows się skopał ale testy m. in. programem drwatson, dxdiag nic nie wykazują

pliki z raportu o błędzie wypisane po kolei… dalej to nic mi nie mówiące rzędy liczb:

pizza2.exe

ntdll.dll

kernel32.dll

user32.dll

gdi32.dll

comdlg32.dll

shlwapi.dll

msvcrt.dll

advapi32.dll

rpcrt4.dll

comctl32.dll

shel32.dll

ole32.dll

winmm.dll

ddraw.dll

dctman32.dll

binkw32.dll

comctl32.dll

uxtheme.dll

msctf.dll

lgscroll.dll

msvcr80.dll

msvcp80.dll

ntmarta.dll

wldap32.dll

samltb.dll

clbcatq.dll

oleaut32.dll

comres.dll

version.dll

dsound.dll

wdmaud.drv

wintrust.dll

crypt32.dll

msasn1.dll

imagehlp.dll

msacm32.drv

msacm32.dll

midimap.dll

ksuser.dll

ggwhook.dll

faultrep.dll

userenv.dll

winsta.dll

netapi32.dll

wtsapi32.dll

setupapi.dll

apphelp.dll

Podaję wypróbowany sposób na uruchomienie gry na Viscie.

W zakładkach uruchom grę na 98/Me później prawą myszą na exe gry i uruchom jako administrator i gram.

Myślałam,ze gra na straty a niezła. Pozdrawiam wszystkich fanów.