Pizza Connection 2

Hej. Chcę zainstalować Pizzę Conneciton 2 uruchamiam płytę klikam instalacja pokazuje się to że Kreator instalacji Pizzy Connection 2 przygotowuje kreatora…i wskakuje 99% i tak się trzyma przez jakieś 2 min. Później to znika i nic :confused: Wciąż czekam może coś się pojawi co o tym sądzicie?

XXX

Jak napisałem gre najprawdopodobniej trzeba wymienic na nowa !!


Ponieważ tamten został skasowany

jako dubel - linka zakryłem

As.

Ale nie wyskakuje żaden błąd…

Post 2

Włączyła się instalka po 30 minutach oczekiwania, Ja dziękuję za trakie rady jak “trzeba będzie kupić nową” i tylko bym pieniądze stracił :confused:

naucz się stosować opcje zmień

Pysiu

Wiesz nie wyskakuje zaden blad, ale jest problem z zainstalowaniem. No domyslam sie ze kupiles ta gierke dosc dawno co :?:

Wow brawo! Bez Twojej uwagi nikt by na to nie wpadł!

Spróbuj przegrać płytę Alcoholem, lub skopiuj ją na komputer i odpal.

Myślicie że nie próbowałem? Ale ona już chodzi Hallloooo

to są zakety nierobiena kopi zapaasowych :!:

Mi się z kolei instaluje, ale przy próbie uruchomienia jest:

instrukcja spod "0x005397ba" odwołuje się do pamięci pod adresem "0x02c70000".

Pamięć nie może być "written"

retart nie pomaga, więc nie wiem… widocznie odwołuje się do zajętego miejsca w pamieci, do którego nie ma prawa dostępu (jakaś usługa systemowa je zajmuje?).

Ktoś miał podobny problem i może zna rozwiązanie?

To problem, który występuje w starych grach, podobny jest czasami z heroes III oraz baldurs gate. Czasami po kilku h instalator potrafi się włączyć dopiero albo stoi tak długo na 99%. Nie pamiętam już dokładnie, ale chyba w trybie awaryjnym musiałem instalować by od razu załapało.