PKOBP- 3x wpisany źle kod z karty kodów jednorazowych

Witam. Trzykrotnie wpisałem niepoprawnie kod z karty jednorazowej i mam ją zablokowaną, a nie da jej się ponownie aktywować. Co powinienem zrobić? Wystarczy zamówić nową kartę i ją aktywować ? Proszę o szybką odpowiedź bo rachunki mam do płacenia.

Oczywiście chodzi o http://www.pkobp.pl

Bardzo proszę o odpowiedź.

P.S Na infolinie nie ma sensu dzwonić bo i tak mi jej nie odblokują, zgadza się ?

większej głupoty nie słyszałem, dzwonisz do nich i z miejsca ci odblokują listę kodów, ew. przyślą ci nową.

W przypadku, gdy zgubisz kartę kodów jednorazowych lub stwierdzisz, że osoba nieupoważniona miała do niej dostęp (zarówno tej, którą używasz jak i tej jeszcze nieaktywnej), należy natychmiast zablokować kartę. Możesz tego dokonać w serwisie internetowym lub z pomocą konsultanta serwisu telefonicznego. Pamiętaj, zablokowana karta nie może być ponownie aktywowana.

BZDURA :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Kiedyś osobiście wpisałem trzykrotnie zły kod i miałem zablokowane konto. Zadzwoniłem na infolinie, wygenerowali mi nowe hasło, które musiałem zmienić przy pierwszym logowaniu. Cała operacja trwała jakieś 15-20 minut.

To dzwoń na Berdyczów, albo trzy razy w rynnę i dwa razy w parapet.

Czy forum DP jest wsparciem dla PKOBP ??

Tak czy siak będziesz się musiał z nimi skontaktować, więc nie wiem na co jeszcze czekasz :?