Plaga karaluchów i prusaków - jak to zwalczyć?

Cześć. Od około miesiąca męczę się w domu z nieproszonymi gośćmi mianowicie odwiedzają mnie karaluchy i prusaki. Stosuję cały czas od pojawienia się plagi produkt BROS spray na owady biegające ale działa krótkotrwale i plaga wraca. Wybiję tym tylko część a przecież karaluchy i prusaki rozmnażają się błyskawicznie. Dziś kupiłem i postawiłem BROS płytką na owady, zobaczymy czy pomoże. Google podpowiedziało, aby postawić szklankę z piwem i przystawić do niej linijkę, wtedy karaluchy i prusaki przyciągnięte zapachem piwa wejdą po linijce i utopią się w trunku (tylko trochę go szkoda :D, oczywiście piwka a nie robaczków ) Co możecie mi polecić na to ustrojstwo bo nie wiem czy te sztuczki pomogą?

a nie pisało w google żeby potem odzcedzić te piwo?? :stuck_out_tongue:

to ja tak małe mrówki pokonałem tzn nie piwem ale miodem-stawiałem wieczka z miodem i one tam się utopiły znaczy posklejały i zdechły;d

suchmen a czy greenpis otym wie? albo inni zieloni? :stuck_out_tongue: u mnie w lesie to stawiamy wnyki na jelenie i inne łosie :lol:

onimusza666 , brutal :wink:

zakapny ,myślałem że to wiry w kompie ;pp

Globol, czy jakoś tak, ale dawniej pomagało.

plunio7 , zobaczę. Kupię pastę globolu.

Witam, tez mialem problem z prusakami walczylem z nimi pol roku bez rezultatow postanowilem znalesc jakas firme znajomy dal mi numer to firmy zajmujacej sie dezynsekcja sa tani i skuteczni za kwote ktora zaplacilem nie ma sensu bawic sie w to samemu dal zainteresowanych podaje numer telefonu667297661

trzeba znaleść źródło prusaków,i zacząc sprzątać dom,ale jeżeli źródło jest u sąsiada to masz problem bo on nie musi się zgadzać na sprzątanie i oczyszczenie

posprzątaj i pozatykaj wszystkie dziury