Plagiat-Logo

Witam Pani od informatyki zadała zrobić prezentacje, wykonałem ją i dałem jej na cd było tam też zrobione ze zdjęć szkoły fajnie logo z przejsciami itp robiłem w photoshopie.

Mineło już z 3 tygodnie lekcji nie było bo tej pani nie było bo chora a teraz szkoła wydrukowała z tysiąć ulotek reklamujących szkołę z tym logiem co zrobiłem, co robić to plagiat ona mi płyty nie oddała a tam było to logo co wykorzystała w tych ulotkach, inna pani od programowanie mówiła, że to plagiat co mam robić?

Czy olać to.Troszkę się napracowałem a nawet oceny nie dostałęm, za prezentacje w której było te logo. :?

ja bym o to walczył kazałbym im zapłacić za to ze wykorzystali twoje logo bez zgody bym sie wkurzył.Jak by mi takie cos wywineli:D

Tak tylko ze to szkołą i nikt niekomu nie zapłaci.

Jedyne o co mozesz walczyć to ocena najlepiej 6 a jak nie to wybierz się do Pana Dyrektora 8)

Wkurzyłem się mineło 3tygodnie nawet wiecej za prezentacje nie mam oceny żadnej płyty mi nie oddała a logo wykorzystała, a potem oceny jak w tamtym półroczy wystawi z kosmosu tak jak leci po 4 da buu nie fer to kazdy wie że to moje logo.

heheh pewnie do derektorki a to sa najlepsze kolezanki ech już niech da mi ocene za prezentacje, a niby taka ona mądra ta od informatyki co lekcje kaze przepisywac coś o grafice restrowej i wektorowej 80slajdów juz z 3 miesice to piszemy besens powiedziłęm ze nie bede pisał dostałęm jedyneczke :stuck_out_tongue: Bede pisał np,Photoshop to najlepszy program itp i inne takie reklamy sama

Powiedz, ze jezeli postawi Ci 6 za tą prace oraz jakąś 5 na koniec to po sprawie ale jezeli nie to powiadomisz dyrektora szkoły i pójdziesz na policje.

Myślę, że wybiorą pierwszy wariant.

edit:

Trochę zmieniłes tresc posta zanim ja go wysłałem i nie widziałem drugiego akapitu. W takim razie powiedz, ze albo dobra ocena za tą prace i dobra na koniec (oczywiście co najmniej 5) albo pójdziesz na policje.

Może podpisał płytkę, ze to jego. Np. napisał mateo515. Albo może ma jakieś znaki szczególne. Bądź są na niej jakies pliki oprocz pracy ktore moglyby swiadczyc, ze ona jest Twoja. :roll: :expressionless:

Wszyscy piszą, że należy interweniować, tylko niby jak udowodnisz mateo515 , że ta praca jest Twojego autorstwa :!: :?

To chyba za ostro powiem jej poprostu by oddała mi płyte i że takie samo logo miałem na tej płycie a ona je wykorzystała. Chcem poprostu wiedziec jak gadac w takiej sprawie ona mnie bierze za jakiegoś laika.

:o :x

W tym wypadku Autor jest uczniem tejże szkoły i powinien być

dumny, że to jego logo zostało wykorzystane.

Wydaje mi się, że spokojna rozmowa z nauczycielem, by

docenił to odpowiednią oceną i pośredniczył w ewentualnym

dodaniu dopisku na ulotce z informacją o Autorze powinno

wystarczyć.

Gniew jest złym doradcą

Pogadam z nią no niech chociaż ocene da a płyta była podpisana nazwiskiem i było na niej wszystko ok dzieki.

to na pewno

Duma, dumą - ale z tego co czytam, nawet nie poinformowała go o tym, że będzie to wykorzystane - i tacy ludzie mają uczyć “prawidłowych działań i zachowań” ?? Wystarczyłoby by np. zamieścić info o autorze (jak piszesz), zresztą sposobów jest wiele…