Plagiat(y) na blogu?

Tak się składa, że to już jest wiele miesięcy, jak nie kilka lat już :slight_smile: No ale taki szczegół. W każdym razie daaaaawno…

@anon72825314 Dzięki za odpowiedź również odpisałem…

Dla mnie, to nie blog, tylko instrukcja, opis i … nie ma człowieka ani w jednym zdaniu.
Jest - nabywamy, użyjemy, otrzymujemy i co należy zrobić.
Spam deweloperski.
Tyle.

4 polubienia

Cześć!

Faktycznie, recenzja NAS-a ukazała się również na pcfoster, ale to nie plagiat tzn. mam tu na myśli, fakt, że nikt nikogo bez zgody nie kopiuje. Pojawiając się na innym portalu ma się większą szansę, że dotrą do niego również czytelnicy innych mediów. Jeśli się mylę, i recenzje mają być unikatowe na dobreprorgamy.pl – to przyznam, że o tym nie wiedziałem.

Dodam tylko, że napisałem go we współpracy z przedstawicielem producenta. Z resztą inni blogerzy też współpracują z firmami i chyba nie ma w tym nic złego?

Mogę otrzymać wyjaśnienie, choć jedno zdanie dlaczego wszystkie moje wpisy zostały usunięte?

Zgłosiłeś się do odpowiedniej osoby, która do Ciebie napisała w sprawie podejrzenia o plagiat ?

Nie jestem za to osobą odpowiedzialną i nie ja odkryłem tę sprawę. Osobą decyzyjną jest tutaj Moderator Bloga - @DjLeo… Twój błąd, że dopiero teraz na te zarzuty odpowiedziałeś. Może po Twoich wyjaśnieniach wpisy te zostaną przywrócone?

W takim razie podbijam temat do @DjLeo

1 polubienie

Wpisy zostały usunięte na moją prośbę dzisiaj przez Liska, ze względu na brak kontaktu i podejrzenie o plagiat, czekałem na reakcję kilka dni. Jeżeli masz do tego prawo i jesteś właścicielem tego wpisu i możesz to robić wpisy zostaną przywrócone. Mail został wysłany do Ciebie, proszę odpisz na niego i prowadźmy już tam konwersację, a nie na forum.

1 polubienie

Jakby ten użytkownik je usunął…, @AnTar pewnie może najwyżej moderować komentarze pod swoimi pulikacjami.

Jak mu spamujesz nie z gruszki, nie z pietruszki to wywalił komentarze.

@Sirck Dla WhatNext też pisujesz ??

Trzymaj się zasady, że piszesz unikalne teksty do jednego portalu bo obecnie zamiast zwiększać zasięgi, je ograniczasz bo Google tępi takie postępowanie.

2 polubienia

Cześć. Nadal nie odpowiedziałeś wprost, czy jesteś autorem tego wpisu (wpisów) - tj. autorem tekstu.

6 polubień

@Pangrys @januszek i inni. Dziękuję wszystkim za czujność jednak przeprowadziłem rozmowę z kolegą i sprawa jest jasna, jest autorem wszystkich tych publikacji, więc tematu nie ma. Jedyne co się zobowiązał to, że pierwsze publikacje będą lecieć na DP a później inne portale o co prosiłem. Głównie ze względu na pozycjonowanie.

Temat do zamknięcia, wpisy jutro prawdopodobnie zostaną przywrócone.

1 polubienie