Planet 1965 wap problem - przerywa

Witam.

Mam zrobioną siec w mieszkaniu jako iz wczesniej zakupilem zwykly ruter bez wifi (dlink) teraz postanowilem dokupic AP planet 1965 poto by na lapku odbierac bezprzewodowo. Udało mi sie wszystko uruchomic dobrze sygnał mam znakomity lecz w momecie sciagania czy tez sluchania radia przez internet nagle przerywa polaczenie (zasieg jest ok ale neta niema )na kilkanascie sekund dodatkowo predkosc tez nie jest maksymalna na kablu mam 128 kB a przez AP mam 108-115 maks wydaje mi sie iz przy maksymalnym zasiegu bez podlaczanych innych kompów do sieci siedząc 2-3 od AP predkosć powinna być maksymalna. Neta mam od tp z tym ze na kablu niema takich problemow czego moze w tym przypadku byc wina ??

Zauważyłem równiez że w momęcie kiedy przerywa gasną wszystkie diody tak choćby sie restartował.

Dodane 03.02.2009 (Wt) 16:04

Uznałem że zmienie soft w ap. Obecnie wgrany mam soft planeta 3.5 chciałem spróbować wgrac soft od dlink dwl 900+ no ale niestety gfy próbuje wgrac plik bin. z softem to wyskakuje mi checksum error jaka moze byc przyczyna

Dodane 13.04.2009 (Pn) 13:49

Czy nikt niewie co moze byc przyczyną ???