Planowana aktualizacja do Windows 10

Moje uszanowanie, od dziś dostaję informację typu" Zaplanowaliśmy twoją aktualizację do Windows 10 na tego i tego o tej i tej godzinie". W jaki sposób mogę anulować zaplanowanie działanie? Nie chcę przechodzić na Windows 10. Jedyną opcją anulowania wydaje się “Nie planuj” w którą kliknąłem, jednak gdy wejdę w ikonkę w trayu, nadal mogę kliknąć w nie planuj. Nie ma żadnej wiadomości, o tym, że planowana aktualizacja została anulowana.

Coś jest nie tak z tymi zdjęciami

Poczekaj bo serwer ma problem…

 

OK , proszę : 

48Yvm5.jpg

Ja mam coś takiego http://i.imgur.com/db4hdno.png

I moje pytanie czy kliknięcie “nie planuj” wystarczy ponieważ po kolejnym wejściu do ikonki w trayu jest to samo okno z możliwością kliknięcia.

Możesz użyć programu GWX Control Panel: http://www.dobreprogramy.pl/GWX-Control-Panel,Program,Windows,66797.html    . Najlepiej uruchom go z prawo-kliku jako administrator. Jest po angielsku, ale jeśli go nie znasz, to tłumacz google pomoże.

Wiem, że usunięcie GWX pomoże :slight_smile: Najbardziej interesuje mnie fakt, czy po kliknięciu “Nie planuj” faktycznie zaplanowane uaktualnienie zostanie odroczone.

http://whatnext.pl/zablokowac-automatyczne-pobieranie-aktualizacji-windows-10/

Zastosuj się do porady :

lub po prostu naciśnij przycisk “nie planuj”. Zanim Windows zaktualizuje się do 10, zapyta cię czy zgadzasz się z licencją, a dopiero potem nastąpi aktualizacja. Jeżeli odrzucisz licencje, a system w tym dniu chciał się zaktualizować to system anuluje instalacje. Ja tak miałem, i wróciłem do 8.1 :slight_smile: