Planowanie postów - Wordpress

Witam,

mam problem z moim wordpressem, gdy dodaję nowy wpis i planuję jego datę publikacji na np kolejny dzień, zamiast opublikować go o wyznaczonej godzinie wyświetla informację “Przegapiono termin” i podaje ile czasu temu powinien się opublikować. Moja wersja wordpressa to 3.4.1. Czy miał ktoś taki problem lub może ktoś zna rozwiązanie mojego problemu?

To nie jest problem tylko taka funkcja CMS-u… =D>

Funkcje funkcjami ale ja podbije temat, bo rowniez mnie to interesuje.

Mialem pare automatow dzialajacych na zasadzie zaplanowanych postow ktore spadaly wraz z dniem opublikowania - natomiast od jakiegos czasu zamiast opublikowania postu dostaje on status “przegapiono termin”. Macie pomysl od czego to moze byc ?

A data w bazie danych zgadza się z datą podawaną w PHP?

Tak

Zastanawiam sie od czego to jest czy od aktualizacji wordpressa czy od aktualizacji servera (php + apache).

Nie… Aktualizacja PHP nie może zepsuć takiej prostej funkcji.

Poczytaj to: http://en.support.wordpress.com/posts/schedule-a-post/ Jest tam kilka możliwych rozwiązań.

W każdym razie sporo ludzi pisze, że opisane tam kroki nie pomagają. Bug został zgłoszony pierwszy raz chyba w 2009 roku, jest zgłaszany regularnie co parę miesięcy a programiści WordPressa nie mogą go znaleźć. :stuck_out_tongue: Całkiem zabawne.