Płaska Klawiatura - poszukuję

Witam

Poszukuje płaskiej małej klawiatury. Myślałem o BTC 6100 Ultra Slim , co o niej sadzicie ? może jakieś inne propozycje.

a może coś takiego:

http://allegro.pl/item255522894_klawiat … _32cm.html

Witam, mam btc 6300 - slim i sprawuje sie rewelacyjnie. Jeśli 6100 jest podobny jakościowo to bierz śmiało. U mnie nic sie nie dzieje, wszystko działa jak należy:)

hmm , czytałem ze BTC 6100 jest bardzo dobra , tylko ze ma jedna wadę : lewa strona spacji czasami nie kontaktuje ( gram w gry FPS , wiec ma to dla mnie znaczenie ) a o A4techu nie znalazłem żadnych komentarzy … :frowning: , może kto coś wie o tym A4tech’u :slight_smile:

nie znasz marki a4tech ?? na pewno lepsza niż Bardzo Tani Chłam (BTC) :P.

Polecam Logitech UltraX OEM Premium, używam od dość dawna i jestem bardzo zadowolony. Cena tej klawiatury to 70-80 zł ale za te pieniążki otrzymujemy bardzo dobry towar z 36 miesięczną gwarancją producenta.

TUTAJ masz test klawiatur wykonany przez benchmark.pl - jest tam między innymi test klawiatury Logitech UltraX OEM Media Refresh, starszej wersji klawiatury przeze mnie polecanej (rożni się chyba tylko wyglądem klawiszy ze znaczkiem Windows).

TUTAJ masz inny test płaskich klawiatur (niestety tylko 3 modele).

Powodzenia :).

BTC dobre robi akurat tylko klawiatury ;] osobiscie mam ten model:

http://www.znak.pl/index.php?cid=172&sc … aBTC6300CL

ale jeżeli nie potrzebujesz podświetlanej to bierz ten model:

http://www.znak.pl/index.php?cid=172&sc … taBTC6300C to dokłądnie to samo tyle że bez podświetlenia ;]

obie klawiatury moge spokojnie polecić ;] moją katuje już 2 lata naprawde ostro i działa jak nowa ;] jedyne co jak dotąd straciła to część liter które się starły ;]