Platforma do 1500zl

Za ile możesz kupić tego OCZ 600W?

ocz sxs 600 watt za 239 zł

podobno dobrze trzyma napiecia:)

A mi się coś kojarzy, że tak nie bardzo ten zasilacz (ale nie mogę teraz znaleźć tego, więc może mi się z czymś pomyliło). W tej cenie brałbym raczej 450W od Corsair’a (pewność, a moc podobna)…

mam tego ocz’ta i wydaje się ok

A jak z głośnością?

komputer jest słyszalny, tak sądzę że to ocz, ale może to i te antec tricool co mam je w obudowę, ale generalnie kompa wyłączam jak idę spać, a w dzień albo leci muza albo w coś gram, mam głośniki x-230 logitecha i szkoda ich nie używać, moge wyłączyć te wentylatory antec i wtedy moge ocenić głośność ale moge to dopiero zrobić w poniedziałek, Adalbert , czekaj na pw :slight_smile:

steemm , możesz napisać na forum, to cenna informacja :stuck_out_tongue:

Przy vx450 moge spać spokojnie, jeśli coś hałasuje to jeden z pozostałych 5 wentylatorów, albo instalacja centranego ogrzewania, albo zegarek :stuck_out_tongue:

Panowie,

ja juz zamowilem graty z obudowa i zasilaczem:)

pod koniec tygodnia maja przyslac i sobie zmontuje wszystko:)

wrzuce to wszystko w obudowe nzht tempest:)

takze jeszcze raz wszystkim dziekuje za pomoc:)

ja generalnie nie lubię w nocy żadnych odgłosów generowanych u mnie w pokoju, już nawet klikanie myszy mnie irytuje hehehe :lol: ale spoko napiszę jak to z nim jest i przy okazji sprawdzę tego acutake’a czy czasem nie hałasuje

powiedzcie mi jeszcze co myslicie o tej karcie, ewentualnie jakas propozycja zmiany na cos innego:)

http://www.agito.pl/seria-9/palit-xpert … 34698.html

może być gdyż jej konkurent jest w cenie 530zł czyli hd 4830 co jest ceną najtańszego hd4850 na allegro, tak więc nic lepszego chyba nie zdołasz kupić za ~400zł

super, dziekuje za info Steem:)

sprawdziłem głośność elementów i tak jeśli wyłączyłem wentylatory w mojej obudowie (antec300) siedząc przy kompie nic nie słychać, jak przystawiłem ucho do obudowy to słychać wiatrak acutake 120mm pro pwm, czyli ten OCZ jakiś mega głośny nie jest, mógł bym nawet powiedzieć że jest cichy :slight_smile:

No to git, thx za info.

BTW sprawdzałeś w stresie czy idle? Ale w sumie i tak zbytnio nie zwiększyłby się pobór mocy, więc niewiele by to chyba zmieniło w kwestii głośności zasilacza…

grałem wtedy w grida :slight_smile:

No to już mamy pewność. :slight_smile: Thx

zasilacz z ocz sxs 600 zmienilem na CHIEFTEC CFT-600-14CS 600W - MODULARNY

ma osobno montowane wszystkie kable i jest podobno zdecydowanie lepszy

andreashess , Zdecydowanie to może aż nie jest, ale jest bardzo dobry. No i podobnie jak model 750Wattowy ma 14cm średnicy wentylator.

Dobry wybór ten zasilacz czego ja go wcześniej nie widziałem to bym go wziął zamiast mojego pentagrama

zmienilem jeszcze karte z

Palit XpertVision GeForce 9800 GT Super+ 1GB DDR3 PCI-E BOX

na

GIGABYTE GeForce 9800GT 1024MB DDR3/256bit TV/DVI PCI-E (1.0ns) (600/1800) (Zalman)

tez podobno zdecydowanie lepsza:)

graty juz jada do mnie, jutro montuje kompa:)