Platforma nc+

Co sądzicie, dzisiaj wchodząc na stronę cyfry zobaczyłem informacje o fuzji N i C+. Będzie to nowa platforma nc+, nie znalazłem za wiele informacji. 21 marca odbędzie się konferencja na której mają zostać ujawnione szczegóły. Co myślicie o tym zabiegu pozytywny dla abonentów, czy raczej spodziewać się w przeciągu kilku lat “zdzierania” z klientów :?:

Powiedzieć że masz refleks szachisty to mało :wink: . Fuzję ogłosili jakieś półtora roku temu.

Faktycznie, refleks szachisty, temat stary jak powtórki na Polsat 2.

Jako abonent N, mam nadzieje, że fuzja przyniesie same korzyści (ha, naiwność) i nie zabiorą mi transmisji Serie A, bo tego bym nie zniósł :smiley: Oferta może stać się naprawdę ciekawa, jeśli pakiety zostaną stworzone na nowo, już ze zwiększonym zasobem programów. Jednak najbardziej ciekawi mnie, jaki skutek będzie miała fuzja dla obecnych abonentów obu platform, czy będzie można bezpłatnie zmienić pakiet lub rozwiązać umowę, co jest raczej niemożliwe.

Nie natknąłem się wcześniej na taką informację więc uznałem to za nowość.

https://www.youtube.com/watch?v=grikCBu8bk4

Dla mnie jako abon. C+ i anty fana sportu w TV. Fuzja niczego nowego ani dobrego raczej nie przyniesie.

Wszystko się okaże 21, jaki będzie z sprzętem , parowaniem i spliterami, oraz jakie maja plany na przyszłość.

PS:Jak na razie wielka niewiadoma maja Abon. Orange TV

Z tego co pamiętam z ostatniej fuzji C+ i Wizji, dla abonentów mających obydwie platformy przygotowano wspaniały prezent. Otóż kazano płacić im abonament i jednej platformy i drugiej, bo abonenci nie złożyli wymówienia umowy z Wizją. Oby teraz się to nie powtórzyło i dobrze, że nie jestem abonentem C+ i N.

http://laki.dvhk.pl/?p=3571 będzie można zrezygnować z umowy

ncpluscennik2013.jpg

Źródlo:

www.witrualnemedia.pl

Tym samym N straciła ogormnie na atrakcyjności, bo wcześniej oferowali wszystko w niższych cenach, a teraz niestety dużo klientów stracą.

Nie dziwię się że narzekają na ceny bo są trochę śmieszne. Wcześniej pakiecie za 70 zł (?) była pełna opcja Canal+, teraz jest dostępna tylko w pakiecie za 199zł. Nie zamierzam płacić dwustu złotych za piłkę nożną. Poważnie zastanawiam się nad porzuceniem pomysłu migracji do nc+. Teraz na starej umowie mam HBO, Canal+ (C+, C+ Film, C+ Sport, C+Gol i Weekend) i multiroom za 72 zł, oczywiście dostałem taką ofertę po przedłużeniu umowy. Czy jest konieczność migracji do nc + i czy się opłaca bo poważnie się zastanawiam :wink:

@Jedras2009

Nie ma konieczności migracji do nc+ i moim zdaniem jest to kompletnie nie opłacalne. Ja musiałbym płacić 5 zł więcej za ~15 kanałów mniej.