Platforma z zasilaczem (i ewentualnie dyskiem) za 800 zł

(sla17) #1

Dobry, złoży ktoś coś za 800 ewentualnie (ale ewentualnie, naprawdę) za 900 zł (teraz nie ma czasu na składanie super pieca, dlatego wszystko z głową jest robione) - proc, zasiłka, MOBO I RAM. Płytka, zasilacz i MOBO z rozsądkiem, żeby można coś było ewentualnie kiedyś wymienić, RAM tani to można ewentualnie dokupić, na razie pociągnę na moim Radku 9550 (jeśli kupię, to się zastanowić muszę i zobaczyć jakie części by były), zmechaconej obudowie i dysk... no właśnie, możecie podać drugą konfigurację z dyskiem twardym 1TB (myślałem o TAKIM. Miło by było, gdyby części były do odebrania niedaleko (Bytom, Chorzów, Katowice, Zabrze, Gliwice, Ruda Śl., Świętochłowice), do tego doliczcie jakieś termoprzewodzące cudo :slight_smile:

Pozdrawiam!

(Qba Lukaszczyk) #2

Procesor: AMD Athlon II X3 450 /3.2GHz, 1.5MB, 95W, BOX, AM3/ 265 zł

Płyta główna: Asus M5A78L-M/USB3 /AMD760G, AM3+/ 239 zł

Pamięć RAM: Corsair 2GB 1333 CL9 60 zł

Zasilacz: Fortron FSP500-60APN 500W 169 zł

Suma:

733zł brutto

Ceny z esc.pl

Płyta główna ma AM3+ i USB3. RAM do dokupienia. Procesor w przyszłości wymienisz na lepszy. MoBo wybrałem ze zintegrowaną kartą graficzną, bo Twój Radek nie będzie pasował - jest na AGP.

(sla17) #3

OK, miło, naprawdę milo - szkoda, że nie można odebrać części w Katowicach (albo ja nie widzę takiej opcji), ale z tego co czytałem to kurier raz dwa to przywozi.

http://www.esc.pl/product_info.php?manu ... s_id=24705 taka pasta może być?

Rozumiem, że zamawiam i żadnego problemu nie ma?

(Qba Lukaszczyk) #4

Będzie bardzo dobra.

Nie będzie żadnego problemu.

(sla17) #5

OK, no to zamówię te części, może załapię się jeszcze na dysk (zrobię rozeznanie).

Z góry dzięki, pozdrawiam!