Płatne GADU - Kolejne oszustwo

W ostatnich dniach przez gg jest rozsyłana wiadomość o treści :

tak wiec napisałem do gg i otrzymałem odpowiedź :

Tak więc ktoś znowu sobie w sieci robi jaja z gg :-x :-x

pysiu też do mnie swojego czasu takie coś dochodziło. Dodatkowo było napisane: “jeśli wyślesz do do XX osób to będziesz miał Gadu-Gadu za darmo”. Ale przesiadłem się na AQQ i jest spokój.

Nigdy nawet nie słyszałem że GG kiedykolwiek będzie płatne. Czytałem z jakiś miesiąc temu wywiad (w Angorze) z twórcami GG i tam mówili że nawet nie mają takich planów.

Temat pysiu dowodzi też tego, jak sugestywne są tego typu łańcuszki dowcipnisiów sieciowych - skoro user z takim stażem i doświedczeniem jak pysiu , zasugerowany apelem wyjaśnia sprawę u źródeł, to co mówić o “klikających w linki” :slight_smile:

Dowcipnisiom tworzącym tego typu infa chodzi chyba o generowanie zbędnego ruchu w sieci - dowodem tego jest:

Pozdrawiam

takie lancuszki ciagle kraza po gg tylko ze z inna data ;] gdyby za gg trzeba bylo placic kazdy znalazlby inna alternatywe i gg by padlo ;] a najwieksza bzdura to juz jest to:

lol

Widać, że ten, kto pisał ten łańcuszek nie wiedział że ta firma już dawno zmieniła nazwę na Gadu-Gadu.

Racja racja:D:D:D:D:D:D:D:D

Ale powinni kasować takie konta w GG :twisted: :smiley:

Jak ja nienawidzę łańcuszków. Jak widzę:

to mam ochotę zbluzgać tego, co to wymyślił i tych, którzy dają się nabierać na to… :evil: :evil: :evil:

STOP ŁAŃCUSZKOM ! STOP DZIECIOM NEOSTRADY !

edytowano kolor

boczi

Jeśli coś takiego jest to napewno to nieprawda łancuszki mnie juz wnerwiają!

To było oczywiste, pysiu… :wink:

:x

Powiem brutalnie: te łańcuszki wcale nie są aż tak sugestywne i nikt zdrowo myślący nie powinien nawet poświęcić temu problemowi chociażby 30 sek!

No chyba, że stał się dopiero początkującym użytkownikiem netu…

A przecież pysiu do nich nie należy… więc skąd ta sensacja…? :roll:

Powtórzę zatem po raz enty; roztropnych userów takie informacje na pewno nie będą nachodzić i mnie jakoś dziwnie nie nachodzą; a jak się bez zastanowienia szarżuje własnym adresem w sieci, to nic dziwnego, że dostaje się takie chore info!

I po raz enty podaję stronę, która może pomóc w tym problemie:

http://nospam-pl.net/

wszystko było oczywiste lecz jako przestroga dla naiwniaków umieściłem post ludzie wiedzą że się nie klika w obce linki w gg a nadal to robią itp . a nauczyłem się że zawsze dobrze mieć dla niedowiarków potwierdzenie od firm że to oszustwo :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ja to miałem już…hmm…ok 3-4 lat temu :smiley:

Ja również przesadziłem się na AQQ i jest naprawdę lepsze.

Kiedy włączam dostępny na gadu a na AQQ nie to nawet żadnej reklamy nie ma. :mrgreen:

Nom, też mam AQQ :slight_smile:

A do mnie kiedyś przyszło: