Płatne programy za darmo

Na stronie http://www.giveawayoftheday.com można codziennie za darmo i legalnie pobrać płatny program.

Programy można wykorzystywać tylko do użytku prywatnego.

Niesamowite.Fajnie , że o tym piszesz :slight_smile:

Nie wiedziałem o tej stronce - bardzo ciekawa - ale jesteś pewny że jest ona w 100% legalna??

jak ta stronka jest legalna to jest bardzo fajna :slight_smile:

Legalna w pełni , ale progsy są ważne przez krotki czas.Tzn od czasu wystawienia przycisk download znika po pewnym czasie.

oo ja czyli to demka albo triale :smiley: i po co zawracać takim czymś głowę

Linki do poszczególnych plików są aktywne ok. 24 godziny (codziennie jest do pobrania inna aplikacja).

Troche dziwne. Na poczatku jak przeczytałam, pomyslałam “zbyt piekne by mogło być prawdziwe”. Teraz wydaje mi się już zupełnie poplatane. Nie bede sciagac danego programu, bo akurat jest dostepny, czy czekac z niecierpliwoscia, ze akurat potrzebny mi program wypadnie…

Si.

Żeby tam był np. Kaspersky Nero 7 itp to by fajnie było a tak tu nie widzę za dużo ciekawych programów…

Prawdziwnie legalne, BEZPŁATNE i komercyjne programy sa tylko na http://polowanie.dobreprogramy.pl/ … ale tutaj tez wszystko zalezy od szcześcia i trzeba czekać na jakis program :wink: :wink: :mrgreen: :mrgreen:

Może i sie nie znam ale jedna rzecz jest zastanawiająca dlaczego te linki są aktywne ok. 24 godziny.

Ja widzę dwie przyczyny

1 Jest tyle aplikacji do udostępnienia że musi to sie szybko ruszać.

2.Albo te programy nie mogą być udostępniane ten kto to robi robi to nie legalnie i zwija te programy żeby go nie wykryli???

PS. Może przesadzam z moją teorią spiskową :-o

No tak typowa mentalność polaczka, dostaje coś za darmochę i jeszcze marudzi.

Bez komentarza :!:

:x

To jest właśnie polska …

dokładnie, najpierw jak ma się coś za darmo to sugestie, że to jest przekręt a jak już pewne, że to legalne to narzekamy, że to mogłoby być coś lepszego

darowanemu koniowi się w zęby nie zagląda

a moim zdaniem to ciekawa stronka

Nawet bardzo.

Wystarczy w google wpisać xxxxxxxxx i też wynajdzie to czego szukamy.

Jednak taka operacja będzie w 100% nielegalna. Stronka, którą podał autor tematu jest bardzo interesująca. Zamiast mu podziękować to wybrzydzacie w dostępnych tam programach.

Fajna strona , znalazłem tam parę ciekawych tytułów :wink:

Dzieki

Ponieważ nowy rok szkolny zbliża się milowymi krokami,

dziś dostępny jest do pobrania prawdziwy hit dla ludzi „lubiących” matematykę - Equation Wizard

Program rewelacja.