Platne strony

Witam dziś pojawiła mi się strona (reklama) jakiegoś live se* ją glupi na to wszedłem i tam pokazała się przed kamerka każdy wie kto ale mniejsza z tym. W rogu tej strony było chyba 6 dolarów.za. 8 min i chciałbym się zapytać czy mogli mi doliczyć te koszty do rachunku. Nie podawalem żadnych informacji czyli.nr karty itp. Internet ma stale łącze i jest to neostrada.z góry dziękuję za odp.

Nie ma takiej opcji, jeżeli nic nie podałeś to nic Ci nie doliczyli… :wink:

Polecam http://www.mywot.com/ dostępny dla każdej przeglądarki, da Ci wstępny obraz sytuacji…

Nic nie podawalem tyko się kilka minut popatrzył :slight_smile:

Dodane 24.01.2013 (Cz) 20:14

Nic nie podawalem tyko się kilka minut popatrzył :slight_smile:

Dodane 24.01.2013 (Cz) 20:37

Przepraszam ze zawraca, głowe ale mam watplwosci co do posta który pan . Moje pytanie brzmi:

Wszedłem na ten link z live … i tam były panie do wyboru ja głupi wybrałem i wszedłem i tam pisało ze za bodajze 6 min 4 dolary czy jakos tak. Nie podawałem zadnych zeczy ani nie zakładałem konta. Tam z boku był tez czat ja nic nie pisałem i pojawiały sie tam kwoty jakie kto płaci za te minuty i po jakims czasnie pokazało sie 4 dloary- anonimowy uzytkownik. Czy mogło mi to naliczyc koszty ? z góry dziekuje za odp

Dodane 24.01.2013 (Cz) 20:49

Prosze o odp :slight_smile:

Zablokuj wyskakujące okienka w przeglądarce.

Wejdź na youtube.com i wybierz jakiś film, kliknij PPM na jakimś odtwarzanym filmie, wybierz ustawienia, następnie przejdź do zakładki kamerka i ustaw odpowiednie prawa.

To że ty widzisz twarz kogoś to nie znaczy, że on widzi twoją twarz.

ra-v , ale mi nie chodzi czy było mi widac twarz tylko czy mi mogło dodatkowe koszty doliczyc ?? odrazu mówie nicnie podawalam żadnych danych

Żadnych kosztów Ci nie doliczyło i nie doliczy, możesz spokojnie patrzeć na takie strony :lol:

Czyli nic mi nie doliczy do rachunku neostrady ? A czy jest to mozliwe ze po przez ip moga mnie namierzyc i wyslac oddzielny rachuneczek ? Prosze o odp

Dodane 25.01.2013 (Pt) 18:34

Znowu mi wyskoczyła ta stronko oto link http://*************. Ja wczoraj kliknąłem gold show i nie wiem czy mi naliczyło dodatkowe koszty ??? PROSZE O ODP

Dodane 25.01.2013 (Pt) 18:35

Nie podawałem im zadnych informacji

Pisałem że nic Ci nie doliczą. Możesz wejść na każdą stronę jaka tylko jest na świecie, za to nie ma dodatkowych kosztów do abonamentu.

Żeby wejść na płatną stronę to najpierw musisz im zapłacić, zrobić przelew itp. Inaczej na taką stronę nie wejdziesz

Każda strona na którą możesz wejść jest darmowa

OK dzieki. Czyli to co pisza na necie np z korzystania z red*** jest bzdura. Tam pisali ze pod koniec roku przychodziły im rachnki.

Przed podłączeniem internetu powinno robić testy psychologiczne osobie która ma z niego korzystać :expressionless: .