Płatny hosting na stronę www

Witam mam pytanie chciałbym znaleźć płatny hosting tak do 100 zł na rok , najlepiej przez jakieś pół roku - rok za darmo żeby był tak z 1-2 GB pojemności może być więcej i około 10-20 GB transferu , wielkość jednego pliku żeby była około 20 MB , wszystkiego może być więcej oprócz ceny i żeby był przez pewien okres czasu za darmo typu 6 miesięcy do roku , proszę o szybką odpowiedź.

W uti.pl jest ciekawa promocja na serwer: http://www.uti.pl/voucher/na-hosting/

Ze sprawdzonych hostingów polecam linuxpl.com, przez pół roku za darmo jest w 1and1.pl, ale pakiet, który będzie odpowiedni dla Ciebie kosztuje 19,90 zł miesięcznie (po darmowym okresie).

Witam,

Mam podobny problem i nie chcę zakładać nowego tematu. Próbowałem skorzystać z tej promocji na uti.pl, lecz jak próbuje zamówić hosting, to wyświetla mi się ciągle pusty ekran. Chciałbym się również dowiedzieć, który hosting jest Waszym zdaniem lepszy 1and1.pl czy linuxpl.pl?

Chyba linuxpl.com miałeś na myśli bo to co podałeś to nie działa. No i w sumie polecam ten serwer, sam mam tam kilka stron już kilka lat także niektóre domeny mam u nich i nie narzekam.

p.s możesz mnie przy zakupie wpisać jako polecającego login “grzesiek” :stuck_out_tongue:

Jak byś miał jakieś pytania to mów bo dość długo korzystam z tego serwera i różne projekty na nim stawiałem, w tym korzystałem z ssh i innych ich usług.

Ze swojej strony polecam OVH już ładnych parę lat korzystam z ich usługi :slight_smile:

Ja polecam Biznes Host. Nie będziesz miał tam co prawda pół roku za darmo, ale osobiście mam tam VPS i jestem bardzo zadowolony. Co najważniejsze dla mnie (prócz stabilności), to to że mają kompetentną i szybką obsługę techniczną :slight_smile:

To ja też polecę uti.pl z ich promocją na hosting http://www.uti.pl/voucher/ Za 10zł nie dostaniesz nic podobnego :slight_smile: Tylko że promocja trwa do 5 marca, także spręż się. MrPigmej, od kiedy masz u nich VPS? Jaki pakiet? MAsz DA? Bo przymierzam się żeby od nich kupić, tylko zależy mi na DA.

  1. Będzie już koło 2 lat

  2. 20GB, brak limitu transferu, 512 RAM gwarantowany (798 max), 1,5Ghz, Debian z DA :slight_smile: Dokładnie tego serwera nie oferują, jest tańszy o troszkę lepszych parametrach (bo jest teraz promocja) :slight_smile: