Płatny hosting na stronę www

(Diablos55555) #1

Witam mam pytanie chciałbym znaleźć płatny hosting tak do 100 zł na rok , najlepiej przez jakieś pół roku - rok za darmo żeby był tak z 1-2 GB pojemności może być więcej i około 10-20 GB transferu , wielkość jednego pliku żeby była około 20 MB , wszystkiego może być więcej oprócz ceny i żeby był przez pewien okres czasu za darmo typu 6 miesięcy do roku , proszę o szybką odpowiedź.

(Jaro070) #2

W uti.pl jest ciekawa promocja na serwer: http://www.uti.pl/voucher/na-hosting/

Ze sprawdzonych hostingów polecam linuxpl.com, przez pół roku za darmo jest w 1and1.pl, ale pakiet, który będzie odpowiedni dla Ciebie kosztuje 19,90 zł miesięcznie (po darmowym okresie).

(Pawel Dab402) #3

Witam,

Mam podobny problem i nie chcę zakładać nowego tematu. Próbowałem skorzystać z tej promocji na uti.pl, lecz jak próbuje zamówić hosting, to wyświetla mi się ciągle pusty ekran. Chciałbym się również dowiedzieć, który hosting jest Waszym zdaniem lepszy 1and1.pl czy linuxpl.pl?

(Grzesiek1) #4

Chyba linuxpl.com miałeś na myśli bo to co podałeś to nie działa. No i w sumie polecam ten serwer, sam mam tam kilka stron już kilka lat także niektóre domeny mam u nich i nie narzekam.

p.s możesz mnie przy zakupie wpisać jako polecającego login "grzesiek" :stuck_out_tongue:

Jak byś miał jakieś pytania to mów bo dość długo korzystam z tego serwera i różne projekty na nim stawiałem, w tym korzystałem z ssh i innych ich usług.

(A196441) #5

Ze swojej strony polecam OVH już ładnych parę lat korzystam z ich usługi :slight_smile:

(Kontakt) #6

Ja polecam Biznes Host. Nie będziesz miał tam co prawda pół roku za darmo, ale osobiście mam tam VPS i jestem bardzo zadowolony. Co najważniejsze dla mnie (prócz stabilności), to to że mają kompetentną i szybką obsługę techniczną :slight_smile:

(Keszta1) #7

To ja też polecę uti.pl z ich promocją na hosting http://www.uti.pl/voucher/ Za 10zł nie dostaniesz nic podobnego :slight_smile: Tylko że promocja trwa do 5 marca, także spręż się. MrPigmej, od kiedy masz u nich VPS? Jaki pakiet? MAsz DA? Bo przymierzam się żeby od nich kupić, tylko zależy mi na DA.

(Kontakt) #8

1) Będzie już koło 2 lat

2) 20GB, brak limitu transferu, 512 RAM gwarantowany (798 max), 1,5Ghz, Debian z DA :slight_smile: Dokładnie tego serwera nie oferują, jest tańszy o troszkę lepszych parametrach (bo jest teraz promocja) :slight_smile: