Płatny internet w orange - 500MB na ile starczy?


(Zamojskamartyna) #1

Witam. No więc mój telefon to LG T500. Nie ma on niestety WIFI. Jadę na wycieczkę, a chcę mieć internet w telefonie. Więc postanowiłam że wykupię któryś pakiet : http://www.orange.pl/kid,4000377334,id, ... ticle.html , chyba ten 500MB. No więc jeżeli np. cały czas bym siedziała na youtube, to ile bym mogła godzin siedzieć cały czas, żeby się wyczerpało? a jeżeli kupię 100MB to ile będę mogła siedzieć cały czas na youtube, a ile na google?. I czy jeżeli raz wykupię ten pakiet, to czy w następnym miesiącu też będę musiała?


(Cedar) #2

Youtube - nie wiem jak w wersji mobilnej w telefonie, na komputerze to max. kilka filmów i już po pakiecie 500MB.

Te pakiety nie są do Youtube ale do maila, GG, przeglądanie wiadomości na np. Interia.pl, Gazeta.pl itp.


(Quarthy) #3

Tak jak napisał Cedar, takie pakiety nie są do youtube!! Szybko Ci to zje, jeśli myslisz wykupić pakiet 100MB czy 500MB i oglądać filmy na youtube ( cały czas jak to określiłaś ) to niestety nie ma takiej opcji bez wi-fi. Na google bedziesz mogła długo siedzieć przykładowo gg,facebook oraz inne portale internetowe. :slight_smile:


(Zamojskamartyna) #4

właśnie się kapłam że to jest na taryfy pelikan,pantera,delfin.. ;oo

a ja mam ORANGE ONE .. : <

jest jakaś inna opcja wykupienia internetu?


(Jadrekk) #5

Masz dwie opcje:

albo użyć pakietów internetowych: http://www.orange.pl/kid,4002009262,id, ... ticle.html polecam wklepywanie kodu, nie sms. Z smsami czasami jest jakiś przestój i można poczekać parę h na włączenie.

Albo zmiana taryfy na Orange free, co wg mnie jest lepszym wyjściem- co prawda masz droższe smsy o 5gr ale przy każdym doładowaniu dostajesz dodatkowy transfer do wykorzystania, który się kumuluję. Sam tego używam i jestem b. zadowolony.

Pozdro.


(Zamojskamartyna) #6

Dzięki :wink: Czyli jeżeli wykupię te 500MB to jak będę standardowo na google,facebook itd. to w ile godzin tak na oko się wykorzysta?


(Cedar) #7

To nie jest pakiet na czas a na ilość pobranych danych. Jak się "postarasz" to w ciągu 2-3 godzin możesz go wykorzystać, jeśli będziesz używała z głową to na miesiąc może ci wystarczy.


(Zamojskamartyna) #8

Właśnie nie mam zamiaru oglądać np. filmów,filmików..


(eddie71) #9

Jak nie będziesz za często oglądać filmików to powinno starczyć.Możesz też często sprawdzać stan pakietu jaki pozostał do wykorzystania krótkim kodem (wybierz krótki kod *110*65*1# i potwierdź zieloną słuchawką).

http://www.orange.pl/kid,4002009262,id,4002010584,title,Pakiety-Internetowe,article.html


(Orange Ekspert) #10

W ofercie Orange POP, Nowe Orange Go oraz Orange One możesz aktywować pakiety o których wspomniał jadrekk.

Dodatkowo do 1 lipca możesz skorzystać z promocyjnych pakietów Euro 2012. W ramach promocji możesz otrzymać 2012 MB na transmisję danych. Pakiet jest ważny 5 dni. Koszt pakietu to 5 zł. Szczegóły promocji znajdziesz tutaj http://oran.ge/JGPmEC

Pozdrawiam

Tomek