Płatny internet w orange - 500MB na ile starczy?

Witam. No więc mój telefon to LG T500. Nie ma on niestety WIFI. Jadę na wycieczkę, a chcę mieć internet w telefonie. Więc postanowiłam że wykupię któryś pakiet : http://www.orange.pl/kid,4000377334,id, … ticle.html , chyba ten 500MB. No więc jeżeli np. cały czas bym siedziała na youtube, to ile bym mogła godzin siedzieć cały czas, żeby się wyczerpało? a jeżeli kupię 100MB to ile będę mogła siedzieć cały czas na youtube, a ile na google?. I czy jeżeli raz wykupię ten pakiet, to czy w następnym miesiącu też będę musiała?

Youtube - nie wiem jak w wersji mobilnej w telefonie, na komputerze to max. kilka filmów i już po pakiecie 500MB.

Te pakiety nie są do Youtube ale do maila, GG, przeglądanie wiadomości na np. Interia.pl, Gazeta.pl itp.

Tak jak napisał Cedar, takie pakiety nie są do youtube!! Szybko Ci to zje, jeśli myslisz wykupić pakiet 100MB czy 500MB i oglądać filmy na youtube ( cały czas jak to określiłaś ) to niestety nie ma takiej opcji bez wi-fi. Na google bedziesz mogła długo siedzieć przykładowo gg,facebook oraz inne portale internetowe. :slight_smile:

właśnie się kapłam że to jest na taryfy pelikan,pantera,delfin… ;oo

a ja mam ORANGE ONE … : <

jest jakaś inna opcja wykupienia internetu?

Masz dwie opcje:

albo użyć pakietów internetowych: http://www.orange.pl/kid,4002009262,id, … ticle.html polecam wklepywanie kodu, nie sms. Z smsami czasami jest jakiś przestój i można poczekać parę h na włączenie.

Albo zmiana taryfy na Orange free, co wg mnie jest lepszym wyjściem- co prawda masz droższe smsy o 5gr ale przy każdym doładowaniu dostajesz dodatkowy transfer do wykorzystania, który się kumuluję. Sam tego używam i jestem b. zadowolony.

Pozdro.

Dzięki :wink: Czyli jeżeli wykupię te 500MB to jak będę standardowo na google,facebook itd. to w ile godzin tak na oko się wykorzysta?

To nie jest pakiet na czas a na ilość pobranych danych. Jak się “postarasz” to w ciągu 2-3 godzin możesz go wykorzystać, jeśli będziesz używała z głową to na miesiąc może ci wystarczy.

Właśnie nie mam zamiaru oglądać np. filmów,filmików…

Jak nie będziesz za często oglądać filmików to powinno starczyć.Możesz też często sprawdzać stan pakietu jaki pozostał do wykorzystania krótkim kodem (wybierz krótki kod *110*65*1# i potwierdź zieloną słuchawką).

http://www.orange.pl/kid,4002009262,id,4002010584,title,Pakiety-Internetowe,article.html

W ofercie Orange POP, Nowe Orange Go oraz Orange One możesz aktywować pakiety o których wspomniał jadrekk.

Dodatkowo do 1 lipca możesz skorzystać z promocyjnych pakietów Euro 2012. W ramach promocji możesz otrzymać 2012 MB na transmisję danych. Pakiet jest ważny 5 dni. Koszt pakietu to 5 zł. Szczegóły promocji znajdziesz tutaj http://oran.ge/JGPmEC

Pozdrawiam

Tomek